Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.19. kolo SYNOT ligyVýsledky 19. kola SYNOT ligy: Slavia - Ostrava 3:1, Olomouc - Plzeň 0:1, Slovácko – Vysočina 3:1, Zlín – Ml. Boleslav 0:2, Příbram – Bohemians 0:0, Teplice – Liberec 0:3, Jablonec – Brno 3:0.
26.2.U19: Výhra v Turecku.Reprezentační devatenáctka vyhrála přípravný zápas v Turecku 3:2, když v poslední minutě rozhodl o výsledku povedenou střelou Ladra. Jihlavský hráč David Štěpánek na postu stopera odehrál 74 minut.
26.2.Proti Příbrami v pátek 18.3.Domácí zápas 22. kola SYNOT ligy, kdy FC Vysočina hostí 1.FK Příbram proběhne v pátek 18. března od 18:00 hodin.
24.2.Šulek druhým vytrvalcemStřední záložník Peter Šulek byl v uplynulém kole SYNOT ligy druhým nejlepším vytrvalcem. V duelu proti Slavii naběhal 12 060 metrů. Velmi dobře si ale vedli i další fotbalisté FC Vysočina: Vaculík (11 445 m), Kučera (11 626 m), Hronek (11 571 m) a Voltr (11 820).
23.2.Vstupenky na OlomoucNa síti Ticketportal byl zahájen předprodej vstupenek na utkání FC Vysočina vs. Sigma Olomouc, které je na programu v sobotu 5. března od 15:00 hodin. Přijďte svůj tým v důležitém boji podpořit!
22.2.U17: Remíza s BohemiansPříprava U17: FC Vysočina - Bohemians 1905 1:1 (1:0). Gól: 30. Matulka. Sestava: Jágrik - Pejřimovský, Trojánek (57. Škrdla), Křišťál, Bence - Matulka (71. Šteffl), Šteffl (60. Urbánek), Urbánek (41. Janoušek), Řezáč (41. Bartl) - Chlumský (41. Lorenc), Rážek (60. Chlumský) Lorenc (70. Duba).
20.2.18. kolo SYNOT ligyVýsledky 18. kola SYNOT ligy: Sparta - Ml.Boleslav 2:0, Liberec - Jablonec 3:2, Ostrava - Zlín 3:0, Bohemians - Dukla 1:0, Brno - Olomouc 2:0, Příbram - Slovácko 0:1, Vysočina - Slavia 0:0, Plzeň - Teplice 1:0.
19.2.Program na březen 2016K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc BŘEZEN 2016 - ZDE.
16.2.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slavii Praha. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Michal Bílek, Michal Maršík a Standa Pokorný a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 6 sedadlo 38, sektor B3 – řada 7 – sedadlo 8, sektor B3 – řada 6 – sedadlo 9, sektor B4 – řada 12 – sedadlo 18. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 300 Kč.
16.2.Permanentkáři do VIP StandardPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude i pro utkání proti Slavii Praha vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 5 – sedadlo 27, sektor A2 – řada 6 – sedadlo 4. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
15.2.Štěpánek za U19 proti TureckuV osmnáctičlenné nominaci české reprezentace U19 pro přípravný duel proti Turecku (25.2. v Beleku) figuruje středopolař David Štěpánek. Mezi náhradníky týmu kouč Pavla Malury lze nalézt jihlavského útočníka Jiřího Klímu.
15.2.Výherci TipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání v Jablonci. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Michal Mikeš, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Ondra Sedláček, 3., 4. a 5. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Zlínu) – Michal Bílek, Michal Maršík a Standa Pokorný. Výhercům gratulujeme!
14.2.17. kolo SYNOT ligyVýsledky 17. kola SYNOT ligy: Slovácko - Plzeň 1:2, Ml.Boleslav - Ostrava 3:0, Jablonec - Vysočina 2:0, Slavie - Brno 2:0, Zlín - Sparta 1:2, Olomouc - Bohemians 2:2, Teplice - Příbram 2:0, Dukla - Liberec 2:0.