V únoru 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.17. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 17. kola ePojisteni.cz ligy: Ml.Boleslav - Teplice 1:1, Jablonec - Sparta 3:1, Příbram - Slavia 1:8, Bohemians - Slovácko 0:0, Dukla - Karviná 0:0, Brno - Liberec 1:0, Zlín - Plzeň 0:0, Vysočina - Hradec Kr. 3:1, Brno - Liberec 1:0.
21.2.Permanentkáři do VIPu!Permanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Hradci Králové vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 2 – sedadlo 10, sektor B4 – řada 6 – sedadlo 23. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
21.2.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Hradci Králové. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jiří Janda, Ondra Košťál a Daniel Maršík a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 46, sektor A2 – řada 6 – sedadlo 55, sektor A3 – řada 4 – sedadlo 4, sektor B1 – řada 19 – sedadlo 30, sektor B2 – řada 19 – sedadlo 13. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
20.2.17. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 17. kola ePojisteni.cz ligy: Liberec - Zlín 0:0, Sparta - Bohemians 1:0, Karviná - Ml.Boleslav 1:1, Hr.Králové - Dukla 0:2, Slavia - Vysočina 2:0, Plzeň - Příbram 1:0, Slovácko - Jablonec 0:0, Teplice - Brno 1:1.
19.2.Vedral do HFK OlomoucDevatenáctiletý stoper Filip Vedral, jenž v zimní přípravě nastoupil do několika duelů prvního týmu, stráví jarní část na hostování v třetiligovém HFK Olomouc.
17.2.Demeter do LíšněStředopolař Patrik Demeter, jenž na podzim hostoval v druholigových Vítkovicích, následuje brankáře Jana Kotnoura na hostování do SK Líšeň, týmu účastníka MSFL.
16.2.S Karvinou v sobotuDuel 20. kola ePojisteni.cz ligy, v němž bude FC Vysočina hostit Karvinou, bude sehrán v sobotu 11. března od 15:00 hodin. Páteční termín zápasu není možný s ohledem na potenciální riziko kolize s play-off utkáním HC Dukla.
13.2.Příprava U16 - Třebíč U17 8:3FC Vysočina Jihlava – HFK Třebíč U17 8:3 (3:2) / Góly: 5., 14., 80. Šrámek, 38., 68. Shala, 54. Michal Trnka, 73. Havel, 74. Lukáš Trnka – 3., 32. / Sestava: Wendl – Marek Malata, Trinh, Nováček (41. Novák), Vácha (55. Geist) – Havel (60. Samek), Šrámek – Časta, Lukáš Trnka, Pojezný (41. Michal Trnka) – Shala (68. Havel) / "Hráli jsme proti o rok starším hráčům a po výsledkové stránce jsme to zvládli. Po herní stránce nejsem tolik spokojený, protože jsme často kazili dlouhé předfinální přihrávky. Zápas byl z naší strany neslaný, nemastný. Musíme se teď zaměřit v tréninku více na přesnost přihrávek a zařadit více stavěček s omezením počtu dotyků, protože máme tendenci tahat míče." řekl trenér Libor Smejkal
13.2.Klusák a Kotnour na hostováníDva mladí fotbalisté FC Vysočina odchází na jarní hostování. Levý obránce David Klusák zvolil po podzimním hostování v Sokolově působení v druholigovém Táborsku. Gólman Jan Kotnour bude na jaře hájit branku účastníka MSFL - SK Líšeň.
12.2.U17: remíza s Třebíčí U19Příprava: Vysočina U17 - Třebíč U19 2:2 (1:1) - góly: Lokvenc, Vošmera. Sestava: Jágrik - Šmíd, Svoboda Tomáš, Čapek, Procházka (41. Vrba) - Svoboda Adam, Koudela, Lát (41. Pojezdný), Vošmera - Crha, Lokvenc. "Sehráli jsme průměrný zápas, který ukázal, že někteří hráči potřebují cítit větší konkurenci, než momentálně můžeme nabídnout. V utkání jsem viděl mnoho individuálních nedostatků. A to nemluvím o řadě šancí, které jsme neproměnili," řekl trenér Kuchta.
6.2.Příprava U16 - Táborsko 5:1FC Vysočina Jihlava – FC MAS Táborsko 5:1 (1:0) / Góly: 64., 75. Šrámek, 8. L. Trnka, 52. Fila, 59. Nováček – 53. Hosté / Sestava: Wendl – Ma. Malata (60. Zrůst), Šrámek, Nováček, Novák (41. Vácha) – Havel (60. Časta), Trinh – Časta (41. Fila), Lukáš Trnka, Zrůst (41. M. Trnka) – Mirek Malata (67. Havel) / "Úvodní minuty utkání patřili na naší stranu, ale postupně se hra vyrovnala a místy byli hosté lepší na míči. V závěru zápasu jsme hosty přehrávali a vstřelili krásné góly. Někteří naši hráči sotva tahali nohy, protože zimní příprava do této doby byla velmi náročná po fyzické stránce. Utkání splnilo účel a se zápasem můžu být znovu spokojen. Na hřišti se ukázal i mladíček Fila, který do hry přinesl rychlost a dravost. Dnes musím vyzdvihnout výkon Lukáše Trnky." řekl trenér Libor Smejkal
6.2.Mikuška v nominaci U16Obránce Pavel Mikuška, který nyní náleží do kádru staršího dorostu FC Vysočina, figuruje v nominaci českého reprezentačního výběru U16 pro mezinárodní turnaj v Izraeli. Na něm se český tým trenéra Václava Černého utkán s domácím výběrem, Ruskem a Bulharskem.
5.2.U17: 5:4 nad TáborskemPříprava U17: Vysočina - Táborsko 5:4 (1:0) - góly: Crha 2, Pojezdný 2, Lokvenc. Sestava: Doležal - Vrba, Crha, Svoboda Tomáš, Čapek - Pojezdný, Koudela (60. Trnka), Pavlas, Vošmera - Svoboda Adam, Lokvenc. "Sehráli jsme zápas bohatý na branky. Jsem rád, že jsme se dokázali střelecky prosadit," uvedl trenér Kuchta.
3.2.Příprava U16FC Vysočina Jihlava – FK Teplice 3:4 (1:2) / Góly: 50., 67. Mirek Malata, 7. Pojezný – 26., 43., 75., 78. Hosté / Sestava: Doležal (41. Wendl) – Novák (41. Samek), Šrámek, Trinh, Michal Trnka (60. Pojezný) – Havel, Samek (20. Nováček) – Časta (20. Zrůst), Lukáš Trnka, Pojezný (41. Časta) – Mirek Malata / "Během šesti dnů odehráli hráči 3 velmi kvalitní zápasy a celkově byla na nich znát únava. Hráči podali na hřišti obětavý výkon a dřeli do poslední minuty. V zápase docházelo k nepřesnostem, ale v této fázi přípravy to tak bývá. Mrzí mě, že jsme vítězství i remízu ztratili v posledních pěti minutách, protože by se pak trénovalo mnohem lépe. Ale i tak jsme odehráli zápas velice slušně." řekl trenér Libor Smejkal
2.2.Dunajská Streda zrušena!Sobotní přípravný duel FC Vysočina v Dunajské Stredě byl zrušen z důvodu nepřipravenosti přírodní travnaté plochy stadiónu. Jihlavský klub nyní hledá náhradní zápasový program.
2.2.U17: Prohra s TeplicemiPříprava U17: Vysočina - Teplice 0:2 (0:1). Sestava: Jágrik - Vrba, Crha (50. Procházka), Svoboda Tomáš, Čapek - Vošmera, Pavlas, Koudela, Lát - Lokvenc, Mlejnek (41. Svoboda Adam). "Hráči odehráli třetí zápas během šesti dnů. Únava na nich byla znát. Soupeř byl lepší a dvě hrubky rozhodly o naší prohře," řekl trenér Kuchta.