V únoru 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Znojmu vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 42, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 43. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
27.2.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Znojmu. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Radek Tlustý, Tomáš Bajgi Bajgl a Monika Pospíchalová, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 5 - sedadlo 18, sektor A2 - řada 8 - sedadlo 27, sektor A3 - řada 6 - sedadlo 4, sektor B4 - řada 7 - sedadlo 5. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou klubové suvenýry a ceny od Unikneme. cz, hobbymarketu UNI HOBBY, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
26.2.Program na březenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc BŘEZEN 2019 - ZDE.
22.2.Hledáme Ježoura!FC Vysočina hledá alternaci za představitele populárního maskota Ježoura! Chceš být Ježour? Máš čas třeba už nadcházející čtvrtek odpoledne? Kontaktuj M.Fukse na 607 628 868 nebo fuks@fcvysocina.cz.
12.2.Proti Znojmu až v pondělíÚvodní jarní duel FC Vysočina proti Znojmu se uskuteční až v pondělí 4. března od 17:00 hodin. Důvodem je skutečnost, že Česká televize utkání zařadila do přímého přenosu ČT Sport.
2.2.Juniorka proti Ždírci nebudeDnešní plánovaný přípravný zápas juniorky proti Ždírci nad Doubravou se neuskuteční. Příčinou je onemocnění řady hráčů na straně divizního soupeře.
1.2.S Brnem na YoutubeSobotní přípravný duel proti Brnu budete moci sledovat živě na Youtube.