V březnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
31.3.Mladší prohráli s U-16Reprezentační výběr U-16 vedený jihlavským koučem Romanem Kučerou si v přípravném utkání snadno poradil s mladším dorostem FC Vysočina v poměru 1:6 (0:4). Jediný jihlavský úspěch zaznamenal Brancúzský. Sestava: Nacházel - Dvořáček, Vonásek, Tvrdý, Ločárek - Hošek, Masopust, Šuta, Urbánek - Kelbler, Štancl, střídali: Polanský, Rozmahel, Brancúzský.
29.3.Gól FraňkaWebová televize JEŽOUR TV vám nabízí gól Karla Fraňka ze sobotního domácího duelu MSFL proti Frýdku-Místku.
28.3.20. kolo II. ligyVýsledky 20. kola II. ligy ČMFS: Vysočina - Ústí 1:0, Dukla - Žižkov 2:0, Třinec - Opava 1:1, Hlučín - Karviná 1:0, Most - Sokolov 1:1, Hradec Kr. - Vlašim 4:0, Třinec - Opava 1:1, Zlín - Sparta B 2:0.
27.3.Gól ŠImáčkaWebová televize JEŽOUR TV vám nabízí jediný gól pátečního duelu FC Vysočina proti Ústí nad Labem. Po centru Petera Krutého se z voleje šťastně trefil Jan Šimáček.
27.3.Dorost B v LíšniStarší dorost B podal v Líšni dobrý výkon, ale nezvládl pokrytí dvou standardních situací, tudíž prohrál 2:1 (1:0), když jedinou jihlavskou branku zaznamenal Jindřich Kučera. Naopak mladší dorostenci v Brně uspěli 0:1 (0:0), když rozhodl Vojtěch Prchal.
26.3.Mladší zdolali klokanyMladším dorostencům nevyšla proti Bohemians první půle, ovšem ve druhé části se po prostřídání jejich výkon diametrálně zlepšil. Díky málo vídaným čtyřem trefám Klimenta a jednom zásahu Polanského zvítězili výrazně 5:2 (1:1). „Skutečně jsme ve druhé půli podali diametrálně lepší výkon a soupeře jsme po zásluze přestříleli. A to i přesto, že jsme od 62. minuty hráli oslabeni o vyloučeného Masopusta,“ uvedl po utkání spokojený kouč Roman Kučera.
24.3.Program duben 2010K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc duben - ZDE.
21.3.19. kolo II. ligyVýsledky 19. kola II. ligy ČMFS: Hlučín - Vysočina 1:1, Ústí n.L. - Most 3:1, Karviná - Most 2:3, Sokolov - Opava 2:1, Sparta B - Čáslav 4:2, Vítkovice - Třinec 0:0, Vlašim - Dukla 1:2, Žižkov - Hr.Králové 1:2.
21.3.B dorosty proti FrýdkuStarší dorost B, který bojuje o záchranu MSDL, jarní boje zahájil důležitou výhrou nad Frýdkem-Místkem 2:0 (1:0), když dvakrát přesně mířil Jindřich Kučera! Mladší dorostenci ve stejném poměru 0:2 (0:1) prohráli.
21.3.Žáci porazili TřebíčPřátelsky st. žáci A: HFK Třebíč - FC Vysočina 1:3 (1:2). Branky: 4. Homola - 15. Veselský, 33. Maruš, 58. Hron. Sestava: Zimola (17. Břínek) - Rychetník, Rejthar, Pedro, Vařejka (Severa) - Maruš, Poul (Kubát Jar.), Prokop (Hron) - Trojánek, Kořínek, Veselský. Stínem utkání bylo zranění brankáře Zimoly, který po srážce s obráncem Vařejkou byl odvezen s otřesem mozku do třebíčské nemocnice, kde zůstal na 48 hodin na pozorování. Obránce Vařejka odnesl srážku naraženým kolenem.
20.3.Mladší 3:3 v HradciMladší dorostenci do v Hradci sehráli dva poločasy s různým výkonem. V prvním nestačili a prohráli 3:1, ale ve druhém byli výrazně lepší a sahali po výře. S konečnou remízou 3:3 však mohou být spokojeni. Jihlavské branky stříleli Vonásek, Urbánek a Masopust.
14.3.Góly UničovWebová televize JEŽOUR TV vám nabízí góly FC Vysočina ze sobotního domácího duelu MSFL proti Uničovu. Prohlédněte si trefy Demetera, Pešky a Zelinky.
13.3.18. kolo II. ligyVýsledky 18. kola II. ligy ČMFS: Hradec - Ústí 3:2, Čáslav - Žižkov 0:3, Zlín - Hlučín 2:0, Dukla - Sparta B 2:2, Most - Karviná 0:0, Opava - Vítkovice 3:1.
13.3.Přípravka 2. ve VelMezuNejstarší přípravka FC Vysočina obsadila 2. místo na halovém turnaji ve Velkém Meziříčí za domácím týmem. Konečná pozice je dost smolná, neboť tým na celém turnaji inkasoval pouze jednou a skóroval 14x. Martin Řezáč byl vybrán nejlepším hráčem celého turnaje. Sestava: Duba, Kanswohl - Křišťál, Holub, Řezáč, Chlumský, Štěpánek, Nestrojil, Freith, Vídenský.
12.3.Odložen i dorostMistrovský zápas o nadcházejícím víkendu nečeká ani extraligové dorostenecké týmy FC Vysočina. Jejich sobotní duely v Teplicích byly odloženy na středu 14. dubna.
8.3.Hledáme fotografaFC Vysočina hledá fotografa domácích zápasů. Vhodné pro nadšené fotografy amatéry. Více info na tel. 607 628 868 nebo e-mailu: fuks@psj.cz.
8.3.Výhra dorostu BStarší dorost B potvrdil dobrou formu a v přípravném utkání v Sezimově Ústí zvítězil 1:3 (0:1). Branky: Kučera, Havel, Vodáček. Sestava: Jícha - Beránek, Čížek (60. Kavka), Procházka, Cipruš - Brabec (30. Bouček), Vodáček, Hráček, Havel (60. Brabec) - J.Kučera, Kavka (30. Průcha).
6.3.17. kolo II. ligyVýsledky 17. kola II. ligy ČMFS: Vysočina - Zlín 0:1, Vítkovice - Sokolov 3:1, Sparta B - Třinec 0:0, Ústí - Opava 1:1, Hlučín - Hradec Kr. 1:1.
6.3.Výhra mladšíchMladší dorostenci do jara vstoupili cennou výhrou 3:2 (1:1) nad Slováckem. Branky stříleli Císař, Kliment a Šuta.
5.3.Los dorost BK dispozici je jarní rozlosování MSDL - starší dorost a mladší dorost.