Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.3.Aukce PRO DOBORU VĚCZapojte se do charitativní aukce a vydražte PRO DOBROU VĚC originální hraný dres FC Vysočina, který byl organizátorům předán v poločase utkání proti Příbrami! Výtěžek z aukce bude použit na zájezd dětí z dětského domova k moři na moderátorský workshop.
23.3.Proti Teplicím 9.4. od 17:00Duel FC Vysočina proti Teplicím bude sehrán v sobotu 9. dubna od 17:00. Celé 24. kolo SYNOT ligy bude ve znamení projektu Víkend otců. Už teď se máte na co těšit!
21.3.Program na duben 2016K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc DUBEN 2016 - ZDE.
19.3.22. kolo SYNOT ligyVýsledky 22. kola SYNOT ligy: Ml.Boleslav - Jablonec 1:0, Zlín - Olomouc 0:0, Brno - Dukla 3:0, Bohemians - Slovácko 2:0, Ostrava - Teplice 1:2, Vysočina - Příbram 1:3.
16.3.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Příbrami. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Adam Jonáš, Mates Frýz a John Calimero a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 8 - sedadlo 22, sektor B3 – řada 1 – sedadlo 3, sektor B4 – řada 19 – sedadlo 14, sektor B5 – řada 13 – sedadlo 2, sektor B5 – řada 11 – sedadlo 4. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo šek na 100 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – šek na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – šek na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 300 Kč.
15.3.Štěpánek a Klíma v U19David Štěpánek a Jiří Klíma nechybí v osmnáctičlenné nominaci české reprezentace U19 pro Elitní fázi kvalifikace ME. Tři zápasy proti Rakousku, Slovensku a Rumunsku budou sehrány ve dnech 24.3. - 29.3. na rakouské půdě.
15.3.U21: Vejmola v nominaciV nominaci české reprezentace U21 let pro kvalifikační zápasy proti Lotyšsku a Maltě figuruje gólman Luděk Vejmola. Záložníci Jakub Fulnek a Petr Nerad zůstali mezi náhradníky výběru kouče Vítězslava Lavičky.
15.3.Permanentkáři do VIP StandardPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude i pro utkání proti Příbrami vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: Sektor A2 – řada 5 – sedadlo 59, Sektor A3 – řada 5 – sedadlo 33. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
14.3.Příprava U17FC Hradec Králové - FC Vysočina Jihlava 0:3 (0:1) Góly: 40. Polcar, 49. Bartl, 79. Matulka Sestava: Jágrik - Matulka (42. Bartl), Trojánek, Křišťál, Bence - Polcar (58. Matulka), Šteffl, Urbánek, Řezáč - Pejřimovský (57. Chlumský), Lorenc (30. Rážek). Komentář trenér Libora Smejkala: Generálka nám naprosto vyšla po všech směrech. Hradec Králové patří k nejlepším mládežnickým celkům v republice a ještě nepoznali na domácí půdě hořkost porážky. Hráči přistoupili k zápasu, jako kdyby se hrál mistrovský zápas a nechali na hřišti úplně všechno. První poločas byl vyrovnaný, ale na šance byli lepší domácí. V závěru poločasu založil rychlou kombinaci Bence s Rážkem, když první jmenovaný pomocí břevna dostal míč k Polcarovi, který dokázal dopravit míč do brány. Ve druhém poločase jsme soupeře naprosto přehráli a zaslouženě vyhráli 3:0, když ještě dokázal po poločase vstřelit gól střídající Bartl a v závěru utkání po krásné přihrávce Šteffla dokonal dílo Matulka. Po delší době jsme předvedli výkon, který nás zdobil v podzimní části. Všechny hráče musím za dnešní výkon pochválit.
14.3.U16: prohra v generálceU16 - generálka na ligu: Hradec Králové - FC Vysočina 4:0 (0:0). Sestava: Lancman (41. Čermák) - Procházka, T.Svoboda, Gron (65. Honzl) - A.Svoboda, Lát (66. Pojezný) - Točík, Crha, Křivánek - Lokvenc. Hodnocení trenéra Kuchty: "První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Kluci hráli takticky, zodpovědně a domácí k ničemu nepustili. Posledních 20 minut však už někteří hráči hlavně silově zaostávali a zrodil se tak výsledek, který je pro nás až krutý. Generálka se nepovedla i vzhledem k tomu, že se nám chybělo šest hráčů."
13.3.21. kolo SYNOT ligyVýsledky 21. kola SYNOT ligy: Olomouc - Sparta 0:2, Dukla - Vysočina 0:1, Plzeň - Bohemians 2:0, Příbram - Liberec 0:1, Slovácko - Brno 2:1, Teplice - Ml.Boleslav 0:0, Slavia - Zlín 1:0, Jablonec - Ostrava 1:1.
7.3.Příprava U17SK Dynamo České Budějovice - FC Vysočina Jihlava U17 1:0 (1:0) Sestava: Lancman - Pejřimovský, Trojánek, Křišťál, Bence - Polcar (60. Bartl), Šteffl, Urbánek, Řezáč - Rážek (40. Matulka), Lorenc (60. Rážek). Komentář trenér Libora Smejkala: Celkově z prvním poločasem jsme hluboce nespokojen, protože nám téměř nic nefungovalo. Hráči byli v křeči a měli strach něco vymyslet na hřišti. Gól jsme dostali hlavou po rohovém kopu, když jsme nedostatečně nepokryli domácího útočníka. Přísné měřítko snese v prvním poločase jen útočník Tomáš Lorenc. Soupeř nás velmi vysoko napadal a my jsme zbytečně drželi déle míče na noze a tím to pro nás bylo složitější. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a najednou se naše hra zvedla a byli jsme lepším týmem. Z nacvičeného signálu směřovala Řezáčova střela směrem k šibenici, ale domácí brankář robinsonádou vytlačil míč na roh. Následně se vyznamenal po naši hrubce před vápnem brankář Lancman, který vychytal osamoceného útočníka. V závěru zápasu šel sám na brankáře Rážek, ale nepochopitelně ztroskotal na brankářovi.
6.3.20. kolo SYNOT ligyVýsledky 20. kola SYNOT ligy: Plzeň - Příbram 4:0, Liberec - Slovácko 1:1, Ostrava - Dukla 1:2, Sparta - Jablonec 2:1, Vysočina – Olomouc 2:1, Bohemians – Teplice 1:1, Brno – Zlín 2:0, Ml.Boleslav - Slavia 2:1.
3.3.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Sigmě Olomouc. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Petr Jindra, Petr Zelenka a Jara Spartas Vondrák a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: Sektor A2 – řada 8 – sedadlo 57, Sektor A2 – řada 7 – sedadlo 43, Sektor A3 – řada 6 – sedadlo 47, Sektor B3 – řada 6 – sedadlo 5. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 300 Kč.
1.3.Havlín v týmu U15Ve dvacetičlenné nominaci české reprezentace U15 pro dva přípravné duely na Kypru (8. a 10.3.2016) figuruje útočník FC Vysočina Václav Havlín. Mezi náhradníky týmu kouče Václava Černého se dostali útočník Mirek Malata a středopolař Filip Vošmera.
1.3.Permanentkáři do VIP StandardPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude i pro utkání proti Sigmě Olomouc vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B4 – řada 13 – sedadlo 23, sektor B5 – řada 3 – sedadlo 1. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
1.3.Příprava U17FC Vysočina Jihlava - FC Velké Meziříčí U19 2:0 (0:0) Gól: 75. Trojánek, 80. Lorenc ČK: 63. Křišťál Sestava: Jágrik - Pejřimovský, Trojánek, Křišťál (63. Janoušek), Bence - Matulka, Šteffl, Urbánek, Řezáč (57. Bartl) - Rážek (70. Řezáč), Lorenc. Komentář trenér Libora Smejkala: Tento zápas byl pro mě osobně specifický, protože jsem v rodném Velkém Meziříčí dlouhodobě trénoval. V prvním poločase jsme hráli dobře a měli jsme na noze tři gólové šance. Druhý poločas byl z naší strany mnohem horší, protože jsme vše hráli dozadu a měli jsme strach něco vymyslet vpředu. Zbytečně jsme měli velký respekt ze soupeře, protože se jednalo o starší hráče. Ve Velkém Meziříčí je několik jihlavských hráčů, a proto to byl velmi prestižní zápas pro obě mužstva. V závěru zápasu dal po rohu krásný gól hlavou Trojánek a po parádní kombinaci poslal míč do sítě Lorenc, který tak stanovil konečný výsledek na 2:0. Jsem rád, že se tento zápas odehrál, protože hráči dostali pořádně do těla a určitě jim to pomůže v dalším jejich rozvoji.