V březnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
1>>
28.3.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slovácku. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Marek Pecina, Tomáš Sedlák a Alda Urbana z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 46, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 11, sektor B1 – řada 7 – sedadlo 26, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 10. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
27.3.Program na duben 2017K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc DUBEN 2017 - ZDE.
27.3.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Slovácku vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 23, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 11. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
24.3.S Vítkovicemi Na StoupáchDnešní přípravný zápas FC Vysočina proti Vítkovicím bude sehrán na přírodní trávě v jihlavském areálu Na Stoupách.
19.3.21. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 21. kola ePojisteni.cz ligy: Bohemians - Dukla 1:2, Karviná - Plzeň 2:3, Jablonec - Vysočina 5:0, Hr.Králové - Brno 0:0, Sparta - Zlín 0:0, Slovácko - Ml.Boleslav 2:1, Teplice - Příbram 3:0, Liberec - Slavia 1:1.
19.3.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 19. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 0:1 v Opavě – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 0:1 v Pardubicích – 10 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 1:0 nad Varnsdorfem – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – výhra 2:0 nad Olomoucí – 90 minut.
15.3.Ligové dohrávkyLigové dohrávky: Bohemians - Plzeň 0:1, Jablonec - Hr.Králové 2:1.
14.3.Novotný mezi náhradníkyLevý obránce či záložník Filip Novotný premiérově figuruje mezi náhradníky nominace české reprezentace U21 pro přípravné duely proti Slovensku a Polsku.
14.3.Štěpánek v reprezentaci U20Obránce či defenzivní záložník David Štěpánek byl zařazen do aktuální nominace české reprezentace U20 pro přípravné duely proti Dánsku a Švédsku. Útočník Jiří Klíma, jenž hostuje v druholigovém Znojmě, zůstal mezi náhradníky tohoto výběru.
13.3.Dovolená FanshopuFanshop FC Vysočina, který naleznete na stadiónu v prostoru pod novou tribunou, bude v tomto týdnu z uzavřen z důvodu dovolené. Znovu funkční bude ve čtvrtek 23.3. Děkujeme za pochopení.
13.3.Slovácko: 1.4. od 17:00Utkání 22. kola ePojisteni.cz ligy, v němž FC Vysočina bude hostit 1.FC Slovácko, proběhne v sobotu 1. dubna od 17:00 hodin. Navíc upozorňujeme na přípravný zápas proti druholigovým Vítkovicím, který se uskuteční ve vazbě na reprezentační ligovou přestávku v pátek 24.3. od 13:00 hodin na jihlavském stadiónu.
12.3.20. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 20. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Teplice 2:1, Ml.Boleslav - Sparta 1:0, Plzeň - Liberec 1:0, Vysočina - Karviná 2:4, Příbram - Hr.Králové 1:0, Zlín - Slovácko 1:1, Dukla - Jablonec 1:0, Brno - Bohemians - 0:0.
11.3.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 18. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – prohra 2:1 ve Frýdku-Místku – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 1:1 s Českými Budějovicemi – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 1:0 ve Vítkovicích – zůstal na lavičce, David Klusák (Táborsko) – porážka 2:0 v Třinci – 90 minut.
8.3.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Karviné. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Dominik Gregor, Adam Roztočil a Martin Kubát a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 1, sektor B1 – řada 16 – sedadlo 27, sektor B3 – řada 8 – sedadlo 3, sektor B4 – řada 6 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
8.3.Program na březen 2017K dispozici je AKTUALIZOVANÝ program týmů FC Vysočina na měsíc BŘEZEN 2017 - ZDE.
7.3.Permanentkáři do VIPu!Permanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Karviné vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 53, sektor B2 – řada 19 – sedadlo 2. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
6.3.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 17. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 3:0 nad Ústí n.L. – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 2:2 v Opavě – 79 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 1:1 s Třincem – zůstal na lavičce, David Klusák (Táborsko) – výhra 3:2 nad Vítkovicemi – 90 minut.
4.3.19. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 19. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Plzeň 1:0, Liberec - Příbram 2:1, Teplice – Vysočina 1:0, Jablonec – Bohemians 0:0, Hradec Kr. – Ml. Boleslav 0:0, Slovácko – Brno 0:0, Sparta – Dukla 1:0.
2.3.Vstupenky na KarvinouNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. MFK Karviná, který je na programu v sobotu 11. března od 15:00 hodin.
1.3.Fanshop uzavřenFanshop FC Vysočina, který naleznete na stadiónu v prostoru pod novou tribunou, bude v tomto týdnu z technických důvodů uzavřen. Znovu funkční bude ve čtvrtek 9.3. Děkujeme za pochopení.