V dubnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.4.Prohra mladších ve ZlíněMladší dorostenci ve Zlíně sehráli smolný duel, v němž si nezasloužili prohrát 1:0 (1:0). Domácí byli lepší v první půli, ovšem Kelbler šel sám na gólmana a mohl vyrovnat. Vysočině patřila druhá půle a byl to opět Kelbler, který odmítl zaslouženou remízu.
3.4.20. kolo II. ligy ČMFS20. kolo II. ligy ČMFS: Znojmo - Třinec 2:0, Varnsdorf - Most 1:2, Kladno - Karviná 0:1, Zlín - Sparta B 5:0, Sokolov - Vysočina 2:1, Dukla - Žižkov 1:1, Vlašim - Hlučín 2:0, Sezimovo Ústí - Čáslav 1:1.
3.4.Prohra juniorekPřátelsky ženy: Studenec (divize) - FC Vysočina juniorky 4:1 (2:1). Branka: 43. Sedláková Aneta. Kvalitní přípravné utkání, v němž byly domácí v první půlce o něco lepším týmem, ale naše holky se nedaly zadarmo, snažily se, bojovaly a chvílemi byly domácím více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhém poločase Jihlavanky častěji střídaly a zahrály si mladší dívky. Domácí toho využily a prokázaly více zkušeností a přidaly další dvě branky.
3.4."Béčka" s VítkovicemiDorostenecký „B“ tým FC Vysočina pokračuje v dobrém jarním startu, už 15 zápasů v řadě neprohrál a dnes si připsal pátou výhru v řadě. Vítkovice zdolal 4:2 (1:1), přičemž hattrick vsítil Kavka a jednou se radoval Mlčoch. Mladší prohráli 1:3 (1:2), když jedinou branku zaznamenal Maruš.
9.4.Mladší porazili BoleslavMladší dorostenci se po bojovném výkon dočkali domácí výhry nad Mladou Boleslaví 2:1 (1:1). Skóre utkání otevřel po excelentní kolmici Svobody v 34. minutě Hověz, soupeř však do půle srovnal. Rozhodnutí přišlo minutu před koncem, když odraženou střelu Demetera dorazil do sítě Polanský.
10.4.21. kolo II. ligy ČMFS21. kolo II. ligy ČMFS: Vysočina - Zlíin 1:1, Karviná - Sezimovo Ústí 2:0, Žižkov - Sokolov 1:0, Hlučín - Znojmo 0:0, Sparta B - Čáslav 4:1, Třinec - Kladno 2:0, Vlašim - Varmsdorf 1:0, Most - Dukla 1:1.
10.4.Výhry v KroměřížiDorostenecké „B“ tým FC Vysočina byly v Kroměříži 100% úspěšné. Starší se však na 3 body nadřeli, když posledních 20 minut hráli bez vyloučeného Míky. Nakonec vyhráli díky brankám Růžičky a Kavky 1:2 (0:2). Mladší zásluhou hattricku Maruše zvítězili zcela zaslouženě 1:3 (1:0).
10.4.Góly juniorkyWebová televize JEŽOUR TV nabízí nedělení dopolední trefy juniorky do sítě 1.HFK Olomouc. Postarali se o ně hlavou Tomáš Kučera a Jan Leligdon.
11.4.Gól proti ZlínuWebová televize JEŽOUR TV disponuje záběry proměněné penalty Filipa Dorta z nedělního utkání proti Zlínu.
16.4.Prohra v OlomouciMladší dorostenci v Olomouci podali bojovný a koncentrovaný výkon. Ještě 5 minut před koncem drželi remízu a po šancích Demetera či Kelblera mohli i vést. Nakonec však kvalitnímu soupeři podlehli 3:1 (1:1). Jihlavskou branku v tomto vyrovnaném utkání zaznamenal v 35. minutě Martin Kelbler.
17.4.22. kolo II. ligy ČMFS22. kolo II. ligy ČMFS: Čáslav - Vysočina 1:1, Zlín - Žižkov 0:1, Sezimovo Ústí - Třinec 1:0, Sokolov - Hlučín 4:2, Dukla - Sparta B 2:0, Varnsdorf - Karviná 2:0, Znojmo - Vlašim 3:0, Kladno - Most 5:3.
17.4.MSDL proti Spartě BrnoDorostenecké „B“ týmy FC Vysočina braly na domácí půdě proti Spartě Brno po bodu. Starší remizovali po gólech Moravy a Mlčocha 2:2 (1:2) a mladším bod trefil Veselský - 1:1 (1:1).
21.4.Fadrný za U-19Jiří Fadrný nastoupil i do druhého přípravného utkání reprezentačního týmu U-19 proti Itálii a na levém kraji obrany odehrál celé utkání. Reprezentace si v tmto přípravném utkání počínala výborně - v Libčicích vyhrála 3:0, když o vítězství rozhodla během skvělé pětiminutovky už do přestávky. Branky stříleli Jugas, Lácha a Přikryl.
23.4.Dorost B v TřebíčiNeporazitelnost staršího dorostu „B“ skončila po 17ti zápasech. Týmu v Třebíči hrubě nevyšlo posledních 11 minut zápasu a nakonec prohrál 4:2 (0:2), když v první půli stříleli branky Kavka a Urbánek. Mladší dokázali díky brankám Jar. Kubáta a Prokopa zvítězit 1:2 (0:1).
24.4.23. kolo II. ligy ČMFS23. kolo II. ligy ČMFS: Hlučín - Dukla 2:1, Varnsdorf - Znojmo 2:0, Karviná - Zlín 4:3, Most - Čáslav 1:0, Vlašim - Kladno 2:3, Třinec - Sokolov 2:2, Žižkov - Sezimovo Ústí 2:0, Vysočina - Sparta B 5:1
24.4.Góly SpartěWebová televize JEŽOUR TV přináší hattrick Stanislava Tecla a dva zásahy Murise Mešanoviće do sítě pražské Sparty.
25.4.Přátelsky se ŽďáremFotbalisté FC Vysočina ve středu 27. dubna sehrají přípravný duel proti diviznímu týmu Žďáru nad Sázavou. Zápas je na programu od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.
26.4.Program květen 2011K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2011 - ZDE.
30.4.Výrazná prohra na SlaviiMladší dorostenci nenapodobili své starší kolegy a ze Slavie si odvezli potupnou „sedmičku“ za prohru 7:1 (2:0). Soupeř byl narozdíl od hostí velice efektivní, navíc psychiku jihlavského týmu výrazně poznamenaly lacino inkasované góly.