V dubnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
30.4.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Jablonci. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Marek Doležal, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Martin Kutiš, 3., 4. a 5. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Brnu) – Ondra Sedláček, Marek Stockinger a Terezka Glancová. Výhercům gratulujeme!
28.4.26. kolo Gambrinus ligyVýsledky 26. kola Gambrinus ligy: Příbram - Znojmo 1:1, Bohemians - Slavia 0:1, Jablonec - Vysočina 3:0, Brno - Ml.Boleslav 1:1, Plzeň - Teplice 3:0, Ostrava - Dukla 2:0, Slovácko - Olomouc 3:1, Sparta - Liberec 4:1.
28.4.Psotku nahradil MinářFotbalisty Olomouce už nevede trenér Zdeněk Psotka, který byl odvolán. Ve zbytku sezony ho nahradí sportovní manažer hanáckého klubu Ladislav Minář.
26.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 24. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 3:0 nad Varnsdorfem – 86 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 1:2 s Táborskem – 79 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 1:2 s Táborskem – 20 minut.
24.4.Tipovačka na FacebookuJe tu další TIPOVAČKA na klubovém Facebooku! Jako již tradičně tipujte výsledek duelu FC Vysočina, tentokráte v Jablonci! Přesné tipéry odměníme vstupenkami do multikina Cinestar, šeky na nákup v McDonalds a "vstupenkami" do poločasové soutěže při domácím utkání se Zbrojovkou Brno. Své tipy pište pod tento příspěvek ve formátu JAB - FCV "váš tip".
23.4.Program na květen 2014K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2014 - ZDE.
22.4.Nejlepší byl Lukáš MasopustVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Bohemians 1905: 162 - Masopust Lukáš, 102 - Hanuš Jan, 58 - Harba Haris, 54 - Jánoš Adam, 16 - Jungr Marek.
21.4.25. kolo Gambrinus ligyVýsledky 25. kola Gambrinus ligy: Slavia - Plzeň 0:2, Dukla - Sparta 1:3, Teplice - Brno 0:1, Olomouc - Příbram 0:0, Ml.Boleslav - Jablonec 3:2, Liberec - Slovácko 2:1, Znojmo - Ostrava 0:4, Vysočina - Bohemians 1:1.
20.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 23. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 0:1 na Žižkově – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 3:1 v Hradci Králové – 7 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 3:1 v Hradci Králové – 45 minut.
20.4.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 27. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u výhry 1:3 ve Zlatých Moravcích.
17.4.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Bohemians. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Jaroslav Hladík a Milan Flaška, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Leoš Cíbr Kameník, Vojta Kruntorád, Michal Tesař a Jenda Kotýýza a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 8 – sedadlo 12, sektor A3 - řada 5 – sedadlo 40, sektor B3 - řada 14 – sedadlo 12, sektor B4 – řada 5 – sedadlo 1. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – šek na konzumaci v restauracích McDonalds ve výši 150 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč. Navíc pro každého účastníka soutěže je připravený dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč do přírodního zábavního areálu Šiklův mlýn!
16.4.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Plzni. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Čeněk Brychta, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Roman Zikmund, 3., 4., 5. a 6. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Bohemians 1905) – Leoš Cíbr Kameník, Vojta Kruntorád, Michal Tesař a Jenda Kotýýza. Navíc všichni obdrží dárkový poukaz do zábavního areálu Šiklův mlýn! Výhercům gratulujeme!
16.4.Hráčem zápasu HanušVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Plzni: 207 - Hanuš Jan, 99 - Harba Haris, 98 - Mešanović Muris, 23 - Kučera Tomáš, 11 - Koloušek Václav.
14.4.24. kolo Gambrinus ligyVýsledky 24. kola Gambrinus ligy: Brno - Olomouc 2:0, Plzeň - Vysočina 1:1, Jablonec - Dukla 1:4, Ml.Boleslav - Znojmo 5:1, Sparta - Slavia 3:0, Příbram - Liberec 3:1, Ostrava - Slovácko 0:1, Bohemians - Teplice 3:1.
14.4.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 26. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u výhry 4:1 nad Žilinou.
12.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 22. kole FNL? David Vacek (Ústí nad Labem) – remíza 2:0 nad Sokolovem – 21 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) a Jakub Teplý (Ústí nad Labem) do zápasů nezasáhli.
10.4.Tipovačka na FacebookuJe tu další TIPOVAČKA! Tentokrát tipujte výsledek ligového duelu FC Vysočina proti Plzni! Vítězové obdrží šek na nákup do McDonalds, vstupenky do multikina Cinestar a "vstupenky" do poločasové soutěže při domácím utkání s Bohemians 1905. Dále budou všichni výherci odměněni dárkovým poukazem do zábavního areálu Šiklův mlýn! Své tipy pište ve formátu PLZ – JIH a výsledek zápasu. Tipovat můžete ZDE.
9.4.Nejlepší byl Marek JungrVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Mladé Boleslavi: 259 - Jungr Marek, 249 - Harba Haris, 112 - Hanuš Jan, 27 - Krejčí Jiří, 17 - Kučera Tomáš.
6.4.23. kolo Gambrinus ligyVýsledky 23. kola Gambrinus ligy: Vysočina - Ml.Boleslav 2:1, Slovácko - Sparta 0:1, Znojmo - Brno 1:1, Olomouc - Bohemians 2:1, Dukla - Plzeň 0:3, Liberec - Ostrava 3:2, Teplice - Příbram 1:0.
6.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 21. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 2:0 nad Táborskem - v 21. minutě byl po dvou žlutých kartách vyloučen. David Vacek (Ústí nad Labem) – remíza 0:0 ve Varnsdorfu – 16 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) nenastoupil.