V dubnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 25. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 0:1 na Žižkově – 75 minut, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 2:1 ve Varnsdorfu – 45 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 2:1 ve Varnsdorfu – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 0:1 s Ostravou – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 1:2 s Opavou – 35 minut.
27.4.Mikuška mezi náhradníky U16Obránce Pavel Mikuška figuruje mezi náhradníky nominace české reprezentace U16 pro UEFA Development turnaj, který se uskuteční ve dnech 3. - 10.5.2017 v Belgii.
25.4.Permanentkáři do VIPu!Permanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Zbrojovce Brno vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B4 – řada 9 – sedadlo 11, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 14. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
25.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Zbrojovce Brno. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jirka Mihulka, Jara Spartas Vondrák a Hanča Holubová, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 40, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 1, sektor B3 – řada 2 – sedadlo 12, sektor B3 – řada 6 – sedadlo 8, sektor B4 – řada 8 – sedadlo 7. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
23.4.25. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 25. kola ePojisteni.cz ligy: Sparta - Plzeň 2:0, Jablonec - Příbram 2:4, Brno - Ml.Boleslav 2:3, Hr.Králové - Liberec 0:1, Teplice - Karviná 1:0, Bohemians - Zlín 0:2, Dukla - Vysočina 4:1, Slovácko – Slavia 0:1.
20.4.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 23. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 2:2 v Českých Budějovicích – 90 minut (1 gól), Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 2:1 v Třinci – 32 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 2:1 v Třinci – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 2:3 s Olomoucí – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – výhra 2:0 s Ústím – 20 minut.
16.4.24. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 24. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Hr.Králové 4:0, Plzeň - Slovácko 2:0, Vysočina – Sparta 1:0, Brno – Jablonec 2:0, Příbram – Karviná 4:2, Zlín – Teplice 0:2, Ml.Boleslav – Bohemians 1:1.
16.4.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 22. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 1:1 s Pardubicemi – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 3:0 nad Táborskem – 10 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – výhra 3:0 nad Táborskem (1 gól) – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 2:2 v Opavě – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 0:3 ve Znojmě – 90 minut.
13.4.Vstupenky na SpartuPředprodej vstupenek na duel proti Spartě Praha bude na síti Ticketportal probíhat jen do sobotního poledne. Před duelem budou vstupenky k dispozici pouze na třech pokladnách stadiónu – naproti ICOMu, u školy a u sektoru hostí. Brány a pokladny stadiónu se otevřou v 18:45 hodin.
11.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Spartě Praha. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Adam Jonáš, Petr Bouček a Aleš Janovský, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 5 – sedadlo 55, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 27, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 15, sektor B4 – řada 8 – sedadlo 11. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
10.4.Mastný v reprezentaci U15Ondřej Mastný, brankář žákovského týmu FC Vysočina, figuruje v aktuální nominaci tvořícího se reprezentačního týmu U15 pro přípravné zápasy proti Norsku, které se uskuteční ve dnech 16.4. a 20.4.
10.4.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Spartě Praha vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 3 – sedadlo 8, sektor B1 – řada 16 – sedadlo 26. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
10.4.Hledáme nositele Ježoura!Hledáš jedinečný životní zážitek a též jednorázový přivýdělek? Staň se nositelem maskota Ježoura při nadcházejícím atraktivním duelu FC Vysočina proti Spartě Praha! Máš-li zájem, tak napiš na e-mail fuks@psj.cz. Budeme se těšit na zájem.
9.4.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 21. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 0:2 v Prostějově – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 3:0 s Vítkovicemi – 90 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 3:0 s Vítkovicemi – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 5:0 nad Frýdkem-Místkem – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – remíza 1:1 se Sokolovem – 90 minut.
9.4.23. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 23. kola ePojisteni.cz liga: Sparta - Brno 3:2, Jablonec - Zlín 2:0, Karviná – Slavia 1:2, Hr.Králové – Plzeň 0:1, Dukla – Ml.Boleslav 1:2, Bohemians – Vysočina 1:0, Slovácko – Příbram 1:0, Teplice – Liberec 3:1.
7.4.Vstupenky na SpartuNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. AC Sparta Praha, který je na programu v sobotu 15. dubna od 20:15 hodin.
2.4.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 20. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 2:0 nad Vlašimí – 2 minuty, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 3:1 nad Prostějovem – 90 minut (2 góly!), Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 0:5 v Sokolově – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – výhra 1:3 ve Frýdku-Místku – 90 minut.
1.4.22. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 22. kola ePojisteni.cz ligy: Vysočina - Slovácko 0:0, Zlín - Hr.Králové 1:3, Liberec - Karviná 2:0, Příbram - Bohemians 1:0, Brno - Dukla 0:0, Ml.Boleslav - Jablonec 0:0.