Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

4.4.Farka a Šimánek v nominaciStarší žáci Dominik Farka a Štěpán Šimánek figurují v nominaci českého reprezentačního výběru U14 pro dva přípravné zápasy proti Nizozemí, které se uskuteční ve dnech 10.4. a 12.4. Gratulujeme!
5.4.Buchta 2 zápasy stopStoper Petr Buchta si dnes vyslechl verdikt disciplinární komise za vyloučení v utkání proti Baníku Ostrava. Obdržel stop na dvě soutěžní utkání.
8.4.HET liga - 23. koloHET liga - 23. kolo: Bohemians - Plzeň 5:2, Karviná - Slovácko 0:0, Olomouc - Vysočina 1:1, Sparta - Dukla 3:0, Brno - Slavia 0:1, Ml.Boleslav - Jablonec 1:1, Zlín - Ostrava 0:2, LIberec - Teplice 1:2.
9.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Zlínu. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Jan Dvořáček, Hana Vondráková a Joža Kolář, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 9, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 17, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 3, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 10. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje.
9.4.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Zlínu vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 4, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 6. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
11.4.Gól března: Lukáš ZoubeleKlubová anketa o "Gól měsíce března" zná svého vítěze. 66% vašich hlasů získala parádní trefa Lukáše Zoubeleho, který skóroval po přihrávce Davise Ikauniekse v duelu na Dukle Praha.
15.4.HET liga - 24. koloHET liga - 24. kolo: Plzeň - Sparta 2:2, Jablonec - Olomouc 0:0, Ostrava - Bohemians 2:0, Slovácko - Brno 1:0, Dukla Praha - Liberec 2:0, Vysočina - Zlín 1:1, Slavia - Karviná 3:2, Teplice - Ml.Boleslav 1:1.
16.4.Ikaunieks nejlepším střelcemÚtočník Davis Ikaunieks pátečním gólem do sítě Zlína přepsal klubovou historii! Šlo o jeho 18. trefu v dresu FCV, čímž se stal nejlepším kanonýrem za dosavadních necelých sedm ročníků působení v nejvyšší soutěži. Překonal tak Harise Harbu, třetí je s patnácti góly Muris Mešanović.
22.4.HET liga - 25. koloHET liga - 25. kolo: Liberec - Slavia 0:0, Karviná - Teplice 1:1, Bohemians - Vysočina 1:1, Brno - Plzeň 1:3, Sparta - Jablonec 2:0, Ml.Boleslav - Zlín 0:1, Olomouc - Ostrava 1:0, Slovácko - Dukla 2:0.
23.4.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Mladé Boleslavi vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 4, sektor B1 – řada 12 – sedadlo 27. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
24.4.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Mladé Boleslavi. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Radek Deutschar, Rada Vacátko a Petr Molák, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 41, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 34, sektor B1 – řada 10 – sedadlo 28, sektor B5 – řada 14 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje. A bonus navíc – vstupenky na Megakoncert 90s live v Jihlavě, který se uskuteční na HZS 11. května!
26.4.Vstupenky na Spartu!Na vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. Sparta Praha, který je na programu v pátek 11.5. od 17:30 hodin. Jde o první vlnu prodeje s ohledem na omezení popsaná v tomto článku.
29.4.HET liga - 26. koloHET liga - 26. kolo: Vysočina - Ml.Boleslav 0:0, Jablonec - Liberec 2:0, Zlín - Bohemians 1:1, Teplice - Olomouc 1:2, Slavia - Slovácko 0:0, Ostrava - Sparta 3:2, Dukla - Brno 2:1, Plzeň - Karviná 2:0.
30.4.Program na květenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2018 - ZDE.
 
Historie
Aktuálně

Josef Vrzáček: Jsme rádi, že se můžeme nadále měřit s nejlepšimi kluby v republice

Vytyčený předsezónní cíl byl splněn, starší dorostenci se zachránili v nejvyšší dorostenecké soutěži a zahrajou si tak mezi elitou i v příštím ročníku. Přinášíme vám proto rozhovor s hlavním trenérem staršího dorostu Josefem Vrzáčkem, ve kterém zhodnotí uplynulý rok a nastíní plány na nadcházející sezónu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu