V květnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
31.5.Přípravka Starší přípravka FC Vysočina „B“ (roč. 2000), si z 6. ročníku „EON – junior cup" přivezla vítězný pohár. Ve finálovém zápase se potkali s domácím Žďárem na Sázavou a svým nasazením nic nenechali náhodě. K poháru pro vítěze si zajistili i účast na podzimním celostátním turnaji pořádaném ve Starém Městě. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Adam Dubec a v dovednostních soutěžích vyhrál Matěj Neuwirth.
30.5.Přátelsky ženy BŽeny přátelsky: Kněžice - FC Vysočina B 4:2 (3:0). Góly: Skořepová,Neckařová. Naše mladé dívky k přátelskému zápasu jely hodně oslabeny. První poločas se jim nedařilo, domácí byly lepší. Ve druhé půli Jihlavanky zabraly, hrály o dost lépe a zaslouží pochvalu za bojovný výkon.
30.5.Remíza se Spartou BrnoMladší dorostenci B dnes v rámci MSDL remizovali se Spartou Brno 2:2 (1:0) po brankách Hanouska a Pokorného.
30.5.29.kolo II. ligy ČMFSVýsledky 29. kola II. ligy ČMFS: Dukla - Vysočina 1:1, Most - Vlašim 0:2, Opava - Žižkov 2:2, Sokolov - Ústí 1:3, Vítkovice - Sparta B 0:2, Hradec - Zlín 2:1, Čáslav - Hlučín 1:0, Třinec - Karviná 1:3
28.5.Program na červenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc červen - ZDE.
28.5.Na Dukle LIVE!Utkání FC Vysočina na Dukle Praha můžete sledovat nejen prostřednictím tradičního textového on-line přenosu, ale též díky přímého internetovému TV přenosu na serveru fotbal.sport.cz. Nejlépe však jistě udělá ten, kdo naše hráče vyrazí osobně podpořit na Julisku!
23.5.Prohra s MostemMladší dorostenci si proti Mostu, poslednímu celku extraligy, vedli podobně jako jejich starší kolegové. Neproměnili řadu příležitostí a naopak hosté trestali z kontrů - 0:2 (0:1).
23.5.28.kolo II. ligy ČMFSVýsledky 27. kola II. ligy ČMFS: Vysočina - Třinec 4:2, Hlučín - Most odloženo, Vlašim - Vítkovice 0:2, Zlín - Opava 2:0, Žižkov - Sparta B 2:2, Hradec - Dukla 1:0, Karviná - Sokolov 2:2. Hradec Králové si vítězstvím nad Duklou Praha zajistili postup do Gambrinus ligy.
23.5.B dorost ve Zlíně„B“ dorosty vezou hned 4 body ze hřiště Tescomy Zlín B. Starší po první půli prohrávali 2:0, ale nakonec vydolovali bod za remízu 2:2 (2:1), když skórovali Kavka a Prchal. Tři kola před koncem mají na předposlední Znojmo náskok 8 bodů. Mladší zvítězili po brankách Maruše, Hanouska, Douchy a Klusáka jasně 0:4 (0:1).
23.5.Góly do sítě Olomouce BWebová televize JEŽOUR TV vám přináší tři branky "béčka" ze sobotního utkání proti olomoucké juniorce. Jde o zásahy Petra Filipa, Pavla Simra a Michala Lovětínského z penalty.
22.5.Góly do sítě TřinceWebová televize JEŽOUR TV vám nabízí čtyři páteční góly do sítě Třince. V samostatných videích naleznete dvě trefy Filipa Dorta a zásahy Karla Fraňka a Robina Demetera.
21.5.Dorosty B s nulouStarší dorost B prohráli na půdě o postup bojující Opavy 2:1 (1:1), když skóre utkání otevřel Kavka. Mladší po vlastní brance Melechy prohráli 1:0 (1:0).
18.5.Fanshop ve čtvrtekFanshop FC Vysočina bude ve čtvrtek 20.5. otevřen až od 14.00 hodin. Krom klubových suvenýrů zde budete mít tradiční možnost předprodeje vstupenek na nadcházející páteční duel proti Třinci.
16.5.27.kolo II. ligy ČMFSVýsledky 27. kola II. ligy ČMFS: Čáslav - Vysočina 0:3, Vítkovice - Karviná 1:1, Dukla - Zlín 3:2, Sokolov - Žižkov 1:2, Sparta B - Ústí 1:2, Třinec - Vlašim 2:1, Opava - Hlučín 0:1, Most - Hradec 1:1
16.5.MSDL - KroměřížStarší dorost B získal další cenné tři body na cestě za záchranou MSDL, když na domácí půdě po dobrém výkonu zdolal Kroměříž 3:0 (1:0). Branky stříleli Cipruš, Kulík a Kavka. Mladší vybojovali díky trefě Prchala nejtěsnější vítězství 1:0 (1:0).
15.5.Mladší nestačili na PlzeňMladší dorostenci v Plzni podali solidní výkon, ale odešli poraženi výrazně 5:1 (2:1), když v 15. minutě skóroval Morava po akci Masopusta. „Oba celky produkovali kombinační fotbal. Plzeň byla výrazně efektivnější v koncovce, mí hráči mne však nezklamali. Ve hře výrazně omlazeného týmu pozoruji kvalitativní posun. Věřím, že ho prokážeme v dalších zápasech,“ řekl po utkání trenér Roman Kučera.
11.5.Utkání žen Juniorský ženský tým FC Vysočina sehrál v neděli dvě utkání, v obou utkáních předvedl pěkný fotbal. Přesto, že hrály se staršímy a zkušenějšímy týmy, byly s Okříškami - 1:1 (1:1) (Branka: Krpálková) - mírně lepším týmem a Přibyslavicím - 2:1 (0:0) (Branka: Tichánková) - byly vyrovnaným týmem. Byly to první zápasy tohoto nového týmu s ženskými týmy a holky se s tím popraly velmi dobře.
10.5.26.kolo II. ligy ČMFSVýsledky 26. kola II. ligy ČMFS: Vysočina - Sokolov 2:0, Žižkov - Ústí 3:3, Karviná - Opava 2:0, Hradec - Čáslav 0:0, Most - Dukla 1:1, Hlučín - Vítkovice 2:2, Vlašim - Sparta B 0:0, Zlín - Třinec 0:0
9.5.Víkendové gólyWebová televize JEŽOUR TV vám nabízí hned pět nových gólových přírůstků. V samostatných videích naleznete páteční druholigové trefy Murise Mešanoviće a Filipa Dorta do sítě Sokolova a též trojici sobotních zásahů proti HFK Olomouc v podání Michala Naniáše a dvakrát Robina Demetera.
9.5.Dorost B v HlučíněStarší dorost B veze cenný bod z Hlučína za remízu 1:1 (1:0), kterou trefou ve druhé půli zajistil Tesař. Mnohem méně se vedlo mladším dorostencům „B“, kteří prohráli vysoko 4:0 (4:0).