archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
1.5.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Brnu. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Rudolf Doležal a Pavel Klusáček, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Ondra Sedláček, Marek Stockinger a Terezka Glancová a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 5 – sedadlo 36, sektor A3 - řada 6 – sedadlo 48, sektor B3 - řada 3 – sedadlo 8, sektor B4 – řada 11 – sedadlo 5. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – šek na konzumaci v restauracích McDonalds ve výši 150 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
3.5.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 29. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u remízy 0:0 s Nitrou.
5.5.27. kolo Gambrinus ligyVýsledky 27. kola Gambrinus ligy: Olomouc - Ostrava 2:3, Jablonec - Plzeň 2:2, Vysočina - Brno 2:1, Ml.Boleslav - Bohemians 1:0, Teplice - Sparta 3:1, Znojmo - Liberec 4:1, Slavia - Příbram 3:0, Dukla - Slovácko 1:1.
5.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 25. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 2:4 v Hradci Králové – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – výhra 2:1 nad Frýdkem-Místkem – 1 minuta.
6.5.Fanshop už ve středuSváteční období mění provozní dobu klubového Fanshopu na stadiónu v Jiráskově ulici. Ve čtvrtek 8. května zůstanou jeho dveře zavřené a místo toho budou mít zájemci o zakoupení klubových suvenýrů možnost o den dříve, tedy ve středu 7. května od 13:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.
7.5.Nejlepší byl Haris HarbaVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Zbrojovce Brno: 173 - Harba Haris, 101 - Hanuš Jan, 88 - Masopust Lukáš, 70 - Kučera Tomáš, 33 - Jungr Marek.
7.5.Tipovačka na FacebookuJe tu další TIPOVAČKA! Tentokrát tipujte výsledek ligového duelu FC Vysočina proti Ostravě! Vítězové obdrží šek na nákup do McDonalds, vstupenky do multikina Cinestar a "vstupenky" do poločasové soutěže při domácím utkání s Příbramí. Své tipy pište ve formátu OST – JIH a výsledek zápasu. Tipovat můžete ZDE.
10.5.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 30. kole Corgoň ligy odehrál 79 minut a byl u prohry 4:0 na Spartaku Trnava.
10.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 26. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 0:4 se Sokolovem – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – výhra 1:3 na Bohemians Praha – 3 minuty.
11.5.28. kolo Gambrinus ligyVýsledky 28. kola Gambrinus ligy: Brno - Slavia 2:0, Sparta - Olomouc 5:0, Plzeň - Ml.Boleslav 2:0, Ostrava - Vysočina 3:1, Slovácko - Znojmo 2:0, Liberec - Teplice 2:1, Příbram - Jablonec 3:0, Bohemians - Dukla 3:2.
12.5.Twitter sleduje 1.000Sledujete twitterový účet FC Vysočina? K dnešnímu dni jej sleduje přesně 1.000 uživatelů! Gratulujeme! Najdete jej ZDE.
12.5.Mobil Cup 2014!Nová výzva pro všechny fotbalisty! Přihlas se i Ty se svým týmem a vyhraj zájezd na Ligu mistrů nebo exhibiční zápas s legendami fotbalu! Více informací na www.mobilcup.cz nebo na www.facebook.com/mobilcup.
14.5.Výherci soutěžíNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Ostravě. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Dundee Roháček, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Josef Drnek, 3., 4. a 5. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Příbrami) – Josef Vašek, Tomáš Vystrčil a Pavel Míchal. Výhercům gratulujeme!
16.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 27. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 2:1 v Ústí nad Labem – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 1:2 s Vlašimí – 26 minut.
17.5.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 31. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u prohry 1:2 se Slovanem Bratislava.
20.5.Kliment v Corgoň lizeZáložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 32. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u remízy 1:1 v Senici.
22.5.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Příbrami. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Ladislav Derfl a Petr Šíma, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Dundee Roháček a Josef Drnek a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 6 – sedadlo 23, sektor A3 – řada 3 – sedadlo 4, sektor B3 - řada 10 – sedadlo 6, sektor B4 – řada 7 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – šek na konzumaci v restauracích McDonalds ve výši 150 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
25.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 28. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 0:1 s Českými Budějovicemi – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 2:1 v Mostu – 63 minut.
26.5.29. kolo Gambrinus ligyVýsledky 29. kola Gambrinus ligy: Vysočina - Příbram 0:3, Ml.Boleslav - Sparta 0:4, Plzeň - Brno 1:1, Dukla Praha - Liberec 0:1, Teplice - Ostrava 0:0, Slavia - Slovácko 1:1, Jablonec - Bohemians 1:2, Olomouc - Znojmo 2:0.
26.5.Pozvánka na valnou hromaduPředstavenstvo společnosti FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., svolává na den 20. června 2014 od 13:30 hodin řádnou valnou hromadu obchodní společnosti FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.. Účast na řádné valné hromadě je umožněná pouze akcionářům společnosti. Kompletní pozvánka včetně pořadu jednání je k dispozici ZDE.