V květnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 30. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – remíza 2:2 v Táborsku – 90 minut, Jan Kosak (Sokolov) – remíza 2:2 v Táborsku – 87 minut. Jakub Teplý (Kolín) – prohra 3:2 ve Znojmě – 90 minut (1 gól), Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 3:2 ve Znojmě – nebyl v kádru (zranění), Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 2:0 v Opavě – 90 minut.
30.5.30. kolo SYNOT ligyVýsledky 30. kola SYNOT ligy: Ml.Boleslav – Vysočina 3:0, Sparta – Bohemians 1:1, Slavia – Slovácko 1:3, Brno – Jablonec 2:3, Plzeň – Příbram 5:2, Liberec – Č.Budějovice 5:1, Teplice – Hr.Králové 1:3,, Ostrava – Dukla 1:1.
26.5.Duel v MB přinese Slovak SportSobotní zápas FC Vysočina v Mladé Boleslavi bude od 17:15 hodin přímým přenosem vysílat kanál Slovak Sport.
26.5.Nerad a Fulnek v U20Jihlavští záložníci Jakub Fulnek a Petr Nerad figurují v aktuální nominaci reprezentace U20, kterou ve dnech 1.6. až 5.6. čeká soustředění. Mezi náhradníky týmu kouče Hoftycha figuruje gólman Luděk Vejmola, jenž momentálně hostuje v Kolíně. Doplňme, že Jakuba Fulneka lze nalézt mezi náhradníky včera zveřejněné předběžné nominace českého týmu U21 na EURO.
24.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 29. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – výhra 2:1 nad Opavou – 90 minut (1 gól), Jan Kosak (Sokolov) – výhra 2:1 nad Opavou – 90 minut. Jakub Teplý (Kolín) – prohra 2:0 v Pardubicích – 90 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 2:0 v Pardubicích – nebyl v kádru (zranění), Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 1:2 s Třincem – nebyl v kádru (zranění).
23.5.29. kolo SYNOT ligyVýsledky 29. kola SYNOT ligy: Vysočina - Liberec 4:0, Hr.Králové - Slavia 0:1, Jablonec - Ostrava 4:0, Dukla - Teplice 5:1, Příbram - Brno 3:2, Slovácko - Ml.Boleslav 1:1, Bohemians - Plzeň 3:2, Č.Budějovice - Sparta 1:3.
19.5.Klíma a Štěpánek v U18Středopolař či stoper David Štěpánek a útočník Jiří Klíma figurují v aktuální osmnáctičlenné nominaci české reprezentace U18 pro přátelský dvouzápas v Černé Hoře. Duely jsou na programu 26. a 28. května.
18.5.28. kolo SYNOT ligyVýsledky 28. kola SYNOT ligy: Plzeň - Vysočina 2:0, Ostrava - Č.Budějovice 4:3, Liberec - Hr.Králové 2:0, Ml.Boleslav - Jablonec 1:1, Slavia - Dukla 2:0, Teplice - Příbram 1:1, Sparta - Slovácko 5:2, Brno - Bohemians 0:1.
18.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 28. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – prohra 4:3 v Ústí nad Labem – 76 minut (2 góly!), Jan Kosak (Sokolov) – prohra 4:3 v Ústí nad Labem – 90 minut (1 gól). Jakub Teplý (Kolín) – prohra 0:4 s Žižkovem – 83 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 0:4 s Žižkovem – po zranění na lavičce, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – výhra 3:1 nad Ústím n.L. – nebyl v kádru (zranění).
13.5.Proti Opavě na hlavnímStarší dorost U19 sehraje utkání proti Opavě v sobotu od 13:00 na hlavním stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici.
13.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 27. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – remíza 1:1 s Třincem – 90 minut (1 gól), Jan Kosak (Sokolov) – remíza 1:1 s Třincem – 90 minut. Jakub Teplý (Kolín) – výhra 3:1 nad Táborskem – 83 minut (3 góly!!!), Luděk Vejmola (Kolín) – výhra 3:1 nad Táborskem – nebyl v kádru pro zranění, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – výhra 3:1 nad Ústím n.L. – nebyl v kádru.
12.5.Hymna FCV třetí nejlepší!Fotbalová hymna FC Vysočina? Třetí nejlepší v Česku! Rozhodlo o tom hlasování takřka 3.000 sportovních příznivců na webu sportrevue.cz. Pořadí a texty pětice nejlepších hymen přetisklo aktuální číslo časopisu Hattrick. Hymna FC Vysočina vznikla na konci roku 2012 díky jihlavské kapele VIGO.
10.5.27. kolo SYNOT ligyVýsledky 27. kola SYNOT ligy: Jablonec - Liberec 2:0, Bohemians - Ml.Boleslav 1:1, Sparta - Plzeň 0:2, Vysočina - Teplice 0:1, Hr.Králové - Ostrava 1:0, Č.Budějovice - Dukla 1:0, Příbram - Slavia 2:1, Slovácko - Brno 1:1.
10.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 26. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – výhra 0:1 v Mostě – 65 minut (1 gól), Jan Kosak (Sokolov) – výhra 0:1 v Mostě – 90 minut. Jakub Teplý (Kolín) – remíza 3:3 ve Vlašimi – 90 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – remíza 3:3 ve Vlašimi – nebyl v kádru, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 2:1 ve Znojmě – nebyl v kádru.
7.5.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Teplicím. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Kučera Dušan, Bobek Libor a Doležal Rudolf, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Petr Pepe Zelený, Ondřej Novotný a Libor Nosek a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 3 – sedadlo 2, sektor A3 – řada 4 – sedadlo 20, sektor B4 - řada 12 – sedadlo 12, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 25. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč. Každý přesný střelec navíc získá klubový stolní kalendář na rok 2015. A pozor, ve hře budou i vstupenky na červencový Čeřínek fest!
5.5.Proti Liberci 23.5. od 17:15Domácí duel 29. kola SYNOT ligy proti Liberci proběhne v jednotný čas v sobotu 23. května od 17:15 hodin.
3.5.26. kolo SYNOT ligyVýsledky 26. kola SYNOT ligy: Ml.Boleslav - Sparta 2:3, Teplice - Jablonec 1:1, Slavia - Č.Budějovice 2:0, Plzeň - Slovácko 4:0, Brno - Vysočina 3:2, Liberec - Bohemians 1:1, Ostrava - Příbram 0:0, Dukla - Hr.Králové 1:0.
3.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 25. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – nebyl v kádru pro utkání. Jan Kosak (Sokolov) – výhra 3:1 nad Znojmem – 90 minut (1 gól). Jakub Teplý (Kolín) – prohra 0:2 s Olomoucí – 90 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 0:2 s Olomoucí – 90 minut, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 1:0 s Karvinou – na lavičce náhradníků.