V květnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.5.26. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 26. kola ePojisteni.cz ligy: Liberec - Bohemians 4:1, Slavia - Jablonec 1:1, Karviná - Hr.Králové 4:2, Teplice - Slovácko 2:2, Zlín - Ml.Boleslav 1:2, Plzeň - Dukla 2:0, Vysočina - Brno 3:0, Příbram - Sparta 1:2.
3.5.Juniorka na hlavním stadiónuJuniorský tým sehraje nadcházející domácí zápas proti Mladé Boleslavi v pondělí 8. května od 13:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.
7.5.27. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 27. kola ePojisteni.cz ligy: Hradec Kr. - Teplice 0:2, Brno - Zlín 2:0, Sparta - Liberec 1:0, Bohemians - Slavia 1:3, Slovácko - Karviná 1:1, Jablonec - Plzeň 2:2, Dukla - Příbram 3:1.
7.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 26. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 1:0 nad Varnsdorfem – 45 minut, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 1:4 s Olomoucí – 90 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 1:4 s Olomoucí – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 3:1 v Ústí n.L. – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 3:0 v Pardubicích – 56 minut.
9.5.Sbíráme plyšáky pro děti!SBÍRÁME PLYŠÁKY! V úterý 23. května se uskuteční už šestnáctý Sportovní den FC Vysočina pro děti ze Základní školy speciální a Praktické školy Jihlava! Pro více než stovku sportujících dětí chceme zajistit co nejvíce radosti a motivace, tudíž vyhlašujeme sběr použitých i nových plyšových hraček! Plyšáky můžete odevzdávat u paní Borkovcové během dvou nadcházejících čtvrtečních prodejů ve fanshopu na stadiónu nebo tamtéž v rámci zápasu proti Příbrami. Předem moc děkujeme za pomoc!
10.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 27. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 2:2 s Vítkovicemi – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 1:0 v Sokolově – zůstal na lavičce, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 1:0 v Sokolově – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 0:3 s Vlašimí – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – výhra 3:0 nad Prostějovem – 4 minuty.
13.5.28. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 28. kola ePojisteni.cz ligy: Zlín - Vysočina 0:3, Liberec - Jablonec 1:1, Slavia - Dukla 2:2, Hradec Kr. - Slovácko 2:1, Plzeň - Ml.Boleslav 3:3, Karviná - Sparta 1:1, Příbram - Brno 2:3.
14.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 28. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 3:0 nad Sokolovem – nebyl v kádru, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 0:3 ve Frýdku-Místku – 77 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – výhra 0:3 ve Frýdku-Místku – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 2:0 s Prostějovem – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – remíza 1:1 v Českých Budějovicích – zůstal na lavičce.
15.5.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Příbrami vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 43, sektor B4 – řada 8 – sedadlo 16. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
16.5.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Příbrami. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Matěj Vrzal, Petr Jindra a Ondra Lapeš, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 3 – sedadlo 3, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 13, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 2, sektor B4 – řada 6 – sedadlo 29 a sektor B4 – řada 12 – sedadlo 17. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
20.5.29. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 29. kola ePojisteni.cz ligy: Vysočina - Příbram 1:1, Sparta - Hr.Králové 3:2, Ml.Boleslav - Slavia 1:2, Brno - Plzeň 0:1, Dukla - Zlín 1:0, Jablonec - Teplice 0:0, Bohemians - Karviná 2:0, Slovácko - Liberec 0:1.
21.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 29. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 0:0 v Olomouci – 1 minuta, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 2:2 s Ústím n.L. – 85 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – remíza 2:2 s Ústím n.L. – 15 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 3:1 nad Č.Budějovicemi – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 3:5 s Vlašimí – 90 minut.
24.5.Program na červen 2017K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ČERVEN 2017 - ZDE.
25.5.Štěpánek v reprezentaci U20Pro Davida Štěpánka sezóna sobotním duelem v Plzni nekončí. Ve čtvrtek 1. června jej na Strahově od 16:00 hodin čeká přípravný duel české reprezentace U20 proti výběru Kypru v kategorii U21. Útočník Jiří Klíma, jenž v tomto ročníku hostuje v druholigovém Znojmě, figuruje mezi náhradníky nominace kouče Karla Krejčího.
27.5.30. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 30. kola ePojisteni.cz ligy: Plzeň – Vysočina 0:0, Slavia – Brno 4:0, Příbram – Zlín 0:2, Slovácko – Sparta 1:1, Hr.Králové – Bohemians 1:0, Teplice – Dukla 0:1, Karviná – Jablonec 0:2, Liberec – Ml.Boleslav 4:0.
28.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 30. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 3:0 nad Znojmem – 13 minut (Baník vybojoval postup do I. ligy), Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 0:3 v Ostravě – absence pro 4 ŽK, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 0:3 v Ostravě – 61 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 1:1 v Táborsku – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – remíza 1:1 s Žižkovem – nebyl v kádru.
31.5.Mikuška náhradník U16Defenzivní hráč Pavel Mikuška, který působí ve starším dorostu U19, figuruje mezi náhradníky českého reprezentačního týmu U16 pro přípravné zápasy proti Bělorusku.