V červnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.6.KarvináVýkonný výbor ČMFS schválil převod práva k soutěžím od ročníku 2008/2009 ve II. lize ze SK Sigma Olomouc B na MFK OKD Karviná a v MSFL z MFK OKD Karviná na SK Sigma Olomouc.
21.6.OmluvaVe dnech 22.6. - 28.6.2008 nebudou internetové stránky FC Vysočina vzhledem k dovolené aktualizovány. Děkujeme za pochopení.
9.6.Góly KarvináVe Videoarchivu nyní naleznete i branky juniorky FC Vysočina z domácího utkání proti Karviné.
8.6.Góly OpavaVe Videoarchivu si můžete prohlédnout krásné góly FC Vysočina ze zápasu proti Opavě.
6.6.Fanoušek v barvách FCVFotogalerie našeho webu s názvem „Fanoušek v barvách FC Vysočina“ se po delší době dočkala dalšího „přírůstku“. Neváhejte a přispějte i vy! Snímky zasílejte na e-mail fuks@psj.cz.
6.6.Hráčské statistikyKompletní hráčské statistiky FC Vysočina v sezóně 2007/08 naleznete ZDE.
5.6.Výsledky 30. kola II. ligy ČMFVýsledky 30. kola II. ligy ČMFS: Vysočina - Opava 3:2, Slovácko - Příbram 0:1, Hradec Kr. - Třinec 1:0, Vítkovice - Sokolov 0:0, Dukla - Bohemians 3:1, HFK Olomouc - Krč 0:1, Ústí - Čáslav 2:2, Hlučín - Fulnek 1:1.