V červnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.6.Stav prodeje permanentekFC Vysočina registruje za první den prodeje 193 permanentek, které našly svého majitele. To je z pohledu jihlavského klubu rekordní číslo. Zatím zůstala nevyzvednuta většina dopředu zamluvených míst a permanentek, které jejich majitelé vlastní z uplynulého ročníku. FC Vysočina registruje velký zájem, jak ze strany fanoušků, tak i od firem z celého regionu. Prodej pokračuje ve středu ve Fanshopu pod novou tribunou.
14.6.Trénuj ženy či dívky!FC Vysočina přichází s velkou výzvou vůči mužům i ženám, kteří v sobě mají trenérské ambice! Nováček Gambrinus ligy totiž urgentně potřebuje doplnit stavy trenérů i asistentů u všech tří týmů žen a dívek. Uvítáme rychlou reakci. Bližší informace sdělí členka klubového představenstva Jarmila Vaculíková (mobil: 602 358 290). Předem děkujeme za projevený zájem!
10.6.Proti Třinci 4 bodyMladší dorostenci vezou z Třinci čtyři body. Tým U-17 uspěl v silně kombinované sestavě v poměru 2:6 (0:1), když se čtyřmi brankami zaskvěl Mazel a jednou se trefili Homola a Rychetník. Celek U-16 remizoval 1:1 (1:1), když skóroval Kliment.
4.6.Kolář v kádru U-16Brankář mladšího dorostu FC Vysočina Marek Kolář figuruje mezi náhradníky nominace českého reprezentačního výběru U-16 pro pro nadcházející přípravný dvojzápas v Makedonii. Tyto duely jsou na programu 12. a 14.6.2012.
3.6.Mladší doma se ZlínemMladší dorostenci z domácích zápasů proti Zlínu vytěžili jen bod. Tým U-17 sehrál kvalitní utkání, které rozhodla vlastní branka před koncem první půle - 1:2 (1:2). Branku vstřelil Zábrodský. Celek U-16 remizoval 2:2 (0:1), když skórovali D.Šerý a Kuja.
1.6.U-18: prohra v TřinciStarší dorost B (U-18) smolně prohrál v Třinci. Ještě v 85. minutě vedl díky brance Douchy, ale nakonec prohrál 3:1 (0:1).