V červnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.6.Perleťový pohárVysočina Jihlava se v rámci přípravy představí na Perleťovém poháru. První utkání sehraje v sobotu od od 14:30 s MFK Ružomberok. Online přenos sledujte zde!!
23.6.Startuje prodej permanentekZítra startuje prodej permanentních vstupenek FC Vysočina na SYNOT ligu v ročníku 2014/15! Zakoupit je můžete v klubovém fanshopu vždy v úterý a ve čtvrtek v časech od 10:00 do 13:00 hodin a poté odpoledne od 14:00 do 17:00 hodin. Zítra se prodej rozběhne též na síti Ticketportal.
4.6.Nejlepší byl Marek JungrVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Spartě: 55 - Jungr Marek, 37 - Hanuš Jan, 22 - Masopust Lukáš, 15 - Kučera Tomáš, 10 - Harba Haris.
4.6.Postup Hradce a BudějovicFotbalisté Českých Budějovic a Hradce Králové se vracejí po roce do první ligy. Budějovice vyhrály v přímém duelu o postup na hřišti Táborska 6:0 a Hradec v Pardubicích 1:0.
4.6.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 30. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 0:4 s Mostem – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – remíza 0:0 s Vltavínem – 81 minut.
2.6.Kliment v Corgoň lizeZáložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 33. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u remízy 2:2 s Trenčínem.
2.6.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 29. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 0:2 ve Frýdku-Místku – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 0:1 s Pardubicemi – 66 minut.