V červenci 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
3.7.Se Spartou v neděli 21.7.Už je znám termín a čas výkopu úvodního duelu FC Vysočina v Gambrinus lize v ročníku 2013/14. Atraktivní domácí zápas proti Spartě Praha bude sehrán v neděli 21. července od 20:15 hodin před televizními kamerami.
4.7.Program červenec 2013K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ČERVENEC 2013 - ZDE.
8.7.Urbánek na testu ve FMDvacetiletý levý obránce Jan Urbánek zamířil na testy do MFK Frýdek Místek, celku nováčka Fotbalové národní ligy.
11.7.Poslední duel s ČáslavíDo programu letních přípravných zápasů přibyl ještě jeden duel. Poslední přípravu na Gambrinus ligu sehraje FC Vysočina v úterý 16.7. od 17:00 hodin na svém stadiónu proti Čáslavi.
13.7.U17: 1:0 nad DynamemPříprava U17: FC Vysočina - Č.Budějovice 1:0 (0:0) - gól: 78. Sargsyan (pen.). Sestava: Pokorný - Ločárek (73. Bajer), Vedral, Vlček (61. Sargsyan), Kolčava (67. Šimončič) - Bajer (40. Čermák), Vitásek (40. Novotný), Vomela (40. Horký), Sargsyan (40. Kafoněk) - Šimončič (40. Liška), Svoboda (40. Pech).
16.7.Výherci soutěžeNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Kayseri Ercyspor. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Petr Siranka, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Petr Pepe Zelený, 3. až 5. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Spartě Praha) – David Klačka, Bobo Chudoba a Lukáš Frantál. Výhercům gratulujeme!
17.7.Zdeněk Tulis v TandemuŘeditel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis bude hostem tradičního pořadu "Tandem" na vlnách Českého rozhlasu Region. Stane se tak ve čtvrtek 18. července od 11:00 hodin.
19.7.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Spartě Praha. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Pavel Novotný, Ondřej Sapola a Michal Komosný, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali David Klačka, Bobo Chudoba a Lukáš Frantál a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B4 - sektor A2 - řada 6 – sedadlo 31, sektor A2 - řada 4 – sedadlo 1, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 20, sektor B3 – řada 11 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
21.7.V poháru proti RosicímVčerejší zápas 1. kola Poháru České pošty rozhodl o soupeři FC Vysočina ve 2. kole. Domácí Pelhřimov ještě v 86. minutě vedl 1:0, ovšem poté hned třikrát inkasoval. Síly s Vysočinou tak změří divizní FC Slovan Rosice. Duel je předběžně naplánován na středu 21. srpna.
21.7.Poslední vstupenky na Spartu!Pozor, optimalizace permanentních vstupenek umožnila uvolnit do dnešního prodeje něco málo přes 100 posledních vstupenek na krytá místa na tribunách! V prodeji budou výhradně na hlavní pokladně č. 1 (naproti ICOMu) od 18:45 hodin!
22.7.1. kolo Gambrinus ligyVýsledky 1. kola Gambrinus ligy: Ml.Boleslav - Příbram 1:1, Teplice - Slovácko 3:2, Vysočina - Sparta 1:4, Olomouc - Liberec 1:2, Jablonec - Brno 0:0, Slavia - Ostrava 1:1, Dukla - Znojmo 1:1, Plzeň - Bohemians 5:0.
24.7.Zařízený byt 1+1?FC Vysočina hledá pro své hráče zařízené byty s dispozicemi 1+1 (popř. 1+kk) v Jihlavě. S nabídkami kontaktujte sekretáře klubu Petra Šilhána (fcvysocina@ji.cz, 606 240 900).
26.7.Nové suvenýryFanshop FC Vysočina se rozrostl o nové suvenýry, které je možné zakoupit v internetovém e-shopu. Fotografie suvenýrů jsou k dispozici na klubovém Facebooku.
28.7.Plakát v MF DNESPondělní vydání regionální mutace MF DNES - Vysočina bude obsahovat celostránkovou fotografii prvního týmu FC Vysočina pro fotbalový ročník 2013/14.
28.7.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 1. kole FNL? Tomáš Kučera odehrál v dresu Hradce Králové celé derby proti Pardubicím (2:2), Lukáš Kryštůfek byl u prohry Vlašimi v Mostě (2:0), Jan Dobrovolný si v barvách Frýdku-Místku užil posledních 15 minut duelu proti Bohemians Praha (5:1) a David Vacek zasáhl do posledních minut utkání Ústí nad Labem proti Vltavínu (3:0).
30.7.2. kolo Gambrinus ligyVýsledky 2. kola Gambrinus ligy: Brno - Bohemians 5:1, Sparta - Jablonec 2:1, Liberec - Slavia 2:1, Slovácko - Vysočina 2:1, Dukla - Olomouc 4:0, Ostrava - Ml.Boleslav 2:1, Znojmo - Teplice 0:0, Příbram - Plzeň 2:4.
30.7.Program srpen 2013K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc SRPEN 2013 - ZDE.
31.7.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Slovácku. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Tomáš Bajgi Bajgl, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Filípek Vlach, 3. až 5. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Znojmu) – Tereza Glancová, Jiří Hofman a Jaromír Krátký. Výhercům gratulujeme!
31.7.Marcin v prezentaci U20Křídelník nebo útočník FC Vysočina Matúš Marcin figuruje v aktuální nominaci slovenské reprezentace U-20 pro přípravný zápas se Spojenými Arabskými Emiráty, který se uskuteční 6. srpna 2013 v Instanbulu.
31.7.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Znojmu. Ta tentokráte bude v režii Hitrádia Vysočina a přinese atraktiní a hodně netradiční fotbálek výherců proti jeho sličným hosteskám! Za Fanklub jsou účastníky Luboš Janoušek, Petr Šumpich a Pavel Jelínek, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Tereza Glancová, Jiří Hofman a Jaromír Krátký a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 5 – sedadlo 4, sektor B1 - řada 17 – sedadlo 28, sektor B3 – řada 7 – sedadlo 15 a sektor B4 – řada 14 – sedadlo 17. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Účastníci se mohou těšit na dárky od Gambrinusu!