V červenci 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.7.Příprava s TáborskemVysočina sehraje ve středu přípravné utkání v Třebíči s Táborskem od 17:00. Online přenos můžete sledovat zde.
7.7.Marek Kolář na kempMarek Kolář, gólman staršího dorostu U19 figuruje v nominaci pro brankářský kemp dorosteneckých reprezentací ČR. Uskuteční se ve dnech 16. - 18. července v Uherském Brodu a talentované gólmany tam budou mít mimo jiné v péči Jan Stejskal, Petr Kouba či Karel Podhajský.
8.7.Zápas proti Baku zrušen!Dnešní utkání proti Neftchi Baku nakonec vůbec nebylo sehráno! Azerbajdžánský celek zápas bez udání důvodů zrušil. Místo tohoto duelu náš tým nastoupí ve středu 9. července od 18:00 hodin proti rakouskému SV Grödig, jenž v uplynulém ročníku Bundesligy obsadil 3. pozici a čekají ho boje o Evropskou ligu.
9.7.Proti SV Grödig se nehrajeVysočině se v Rakousku lepí smůla na paty. Týmu kouče Petra Rady byl zrušen již druhý přípravný duel během dvou dnů. Utkání proti rakouskému SV Grödig, jenž v uplynulém ročníku Bundesligy obsadil 3. pozici, bylo odloženo s ohledem na podmáčené terény v okolí Salzburgu. Náhradní povrch v podobě umělé trávy vedení týmu odmítlo. Jihlava tak v rámci soustředění pravděpodobně sehraje jediný duel - v sobotu 12. července proti OSC Lille.
11.7.Aukce dresůJaromír Blažek a Haris Harba se v uplynulé sezóně stali "Hráčem měsíce". Nyní si vás dovolujeme upozornit na aukci podepsaných dresů všech vítězů ankety. Výtěžek aukce bude věnován na projekt Zelený život. Více ZDE.
13.7.U16: Prohra s PlzníPříprava U16: Plzeň - FC Vysočina 4:1. Branka: Tůma. Sestava: Forro (60. Duba) - Chramosta (41. Škrdla), Křišťál, Trojánek (41. Hanousek), Pavlík (41. Houdek) - Řezáč (41. Tůma), Pejřimovský (41. Kašík), Urbánek, Chlumský (41. Holenda) - Bartl (41. Lorenc), Rážek (41. Špaček).
25.7.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Mladé Boleslavi. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Ladislav Derfl a Petr Šíma, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Michal Komosný, Libor Bobek a Mao Chanty a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 4 – sedadlo 30, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 10, sektor B1 - řada 16 – sedadlo 26, sektor B3 – řada 6 – sedadlo 11. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
27.7.1. kolo SYNOT ligyVýsledky 1. kola SYNOT ligy: Vysočina - Ml.Boleslav 0:1, Č.Budějovice - Liberec 1:1, Bohemians - Sparta 1:2, Dukla - Ostrava 0:0, Hr.Králové - Teplice 0:0, Příbram - Plzeň 2:2, Jablonec - Brno 2:0, Slovacko - Slavia 1:2.
29.7.Klíma a Štěpánek v U18Dva členové kádru staršího dorostu FC Vysočina figurují v nominaci reprezentačního týmu U18 na soustředění, které proběhne ve dnech 4. - 8. srpna 2014 v Hradci Králové. Jsou jimi útočník Jiří Klíma a defenzivní univerzál David Štěpánek. Trenérem výběru je Pavel Malura.
31.7.Hráči zápasu proti BoleslaviVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Mladé Boleslavi: 35 - Hanuš Jan, 35 - Jungr Marek, 35 - Kučera Tomáš, 34 - Vidlička Vlastimil, 17 - Kukoľ Vladimír.
31.7.U17: porazili Duklu PrahaPříprava U17: FC Vysočina - Dukla Praha 2:0 (2:0). Branky: 11. Vašíček, 36. Jilg. Sestava: Konrád – Vrzal (40. Svoboda P.), Jilg (45. Vrzal), Vlk, Kafoněk – Vašíček (40. Polcar), Karmazín (52. Pecina), Malár, Bartók (56. Svoboda R.), Průša (64. Mužátko) – Časta (64. Karmazín).