Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.F:NL - 2. koloF:NL - 2. kolo: Hr.Králové - Dukla 0:2, Varnsdorf - Třinec 2:2, Vyšehrad - Ústí n.L. 4:1, Žižkov - Sokolov 2:1, Vysočina - Vítkovice 3:0, Prostějov - Vlašim 0:1, Brno - Pardubice 1:1, Chrudim - Líšeň 1:3.
25.7.Permanentkáři do VIPuDvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Vítkovicím vstup a občerstvení v zázemí VIP v sídle klubu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 3 – sedadlo 8, sektor B4 – řada 13 – sedadlo 5. Akreditace do VIP zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v přízemí sídla klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
25.7.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže (v nové podobě!) v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Vítkovicím. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Tomáš Karol, John Bubeník a Lukáš Sova, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 7 - sedadlo 5, sektor A3 - řada 7 - sedadlo 24, sektor B3 - řada 12 - sedadlo 14, sektor B4 - řada 13 - sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
22.7.F:NL - 1. koloF:NL - 1. kolo: Ústí n.L. - Vysočina 0:0, Líšeň - Varnsdorf 2:2, Prostějov - Vyšehrad 1:0, Sokolov - Hr.Králové 0:0, Pardubice - Žižkov 2:1, Dukla - Třinec 2:3, Vlašim - Brno 2:2, Vítkovice - Chrudim 0:1.
16.7.Vstupenky na VítkoviceNa internetové prodejní aplikaci byl spuštěn předprodej vstupenek na úvodní domácí duel v nové sezóně FC Vysočina vs. MFK Vítkovice, který je na programu v sobotu 27. 7. od 19:00 hodin. Brzkým nákupem vstupenek ušetříte!
16.7.Janota v repre U16Gólman Petr Janota figuruje v nominaci české reprezentace U16 pro mezinárodní Memoriál Františka Harašty, který se uskuteční ve dnech od 22. do 25. července 2019. Jen mezi náhradníky výběru zůstal útočník Vít Horký.
 
Historie
Aktuálně

Starší dorost skvěle - zvítězil v Mladé Boleslavi!

Starší dorost navázal na velmi dobrý výkon z úvodního kola po návratu do nejvyšší soutěže a přidal k němu i gólovou efektivitu! Není divu, že dosáhl velmi cenného a navíc výrazného vítězství na půdě Mladé Boleslavi - 0:5 (0:0)! Po dvou brankách zaznamenali Filip Šancl a František Och a jednou se trefil Daniel Raus. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu