V srpnu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
31.8.Štěpanovský a Kučera v repreJen mezi náhradníky zůstali dva jihlavští dorostenečtí reprezentanti v aktuálně uveřejněných nominacích. Gólman Martin Štěpanovský tak chybí v české „19“, kterou čekají dva přátelské zápasy se švédskou reprezentací v Nyköpingu. Obránce Tomáš Kučera se zase nezúčastní blšanského soustředění nově tvořené „šestnáctky“.
30.8.Novinky na webuNovinky na webu FC Vysočina:

- k dispozici je měsíční program týmů FC Vysočina na září 2006

- zaktualizovány jsou veškeré soupisky mládežnických týmů. Zatím chybí pouze přípravka A.

30.8.K dispozici je nový plakátPři dnešním pohárovém utkání s Českými Budějovicemi si můžete poprvé zakoupit nový plakát FC Vysočina na sezónu 2006/07 za cenu pouhých 20,- Kč. Formát plakátu je A2.
28.8.Předprodej na ČB a Žižkov!Od pátku 25. srpna na tradičních místech (Trafika v kině Sokol, Tipsportbar v Mrštíkově ulici) probíhá předprodej na dva velmi atraktivní domácí zápasy: 30.8. Pohár ČMFS proti Českým Budějovicím a 3.9. boj o špičku II. ligy proti Viktorii Žižkov. Neváhejte a zajistěte si místa na kryté tribuně včas!
27.8.Výsledky 4. kola II. ligyVýsledky 4. kola II. ligy: Jakubčovice – Vysočina 1:0 (1:0), Třinec - Bohemians 1:0 (1:0), Hlučín - Blšany 0:0, Ústí n. Labem – Opava 3:3 (2:3), Vítkovice – Čáslav 2:1 (1:0), 1.HFK Olomouc – Olomouc B 3:0 (2:0), Žižkov - Sokolov 1:1 (1:0), Bystrc - Hr. Králové 0:3 (0:1)
26.8.Rabušic střílel i ve fináleJihlavský dorostenec Michael Rabušic vstřelil za českou "18" 4. gól ve svém třetím zápase na Memoriálu Václava Ježka! Nastoupil od začátku druhé půle finálového duelu proti Belgii a 62. minutě srovnal na konečných 1:1. Na penalty se však z vítězství na mezinárodním turnaji radovali mladí Belgičané.
25.8.Fota z utkání s HFKV odkazu MULTIMEDIA, sekci "Archiv fotografií" naleznete fotografie z posledního domácího duelu proti 1.HFK Olomouc.
25.8.Rabušic pomohl do fináleÚtočník Michael Rabušic pokračuje ve skvělých výkonech za českou "18" na Memoriálu Václava Ježka. Odehrál celé utkání ve vítězném utkání nad Švédskem (2:0), které znamenalo postup do sobotního finále. Hráč Vysočiny byl u všeho podstatného: po faulu na něj se náš celek ujal vedení a na konečných 2:0 zvýšil sám ve 3. minutě nastavení.
23.8.Rabušic se dvakrát trefil!Útočník staršího dorostu Michael Rabušic na sebe výrazně upozornil v úvodním zápase reprezentační „18“ na Memoriálu Václava Ježka. Český tým v něm porazil 3:1 (0:1) Norsko a Rabušic vstřelil v 72. a 78. minutě rozhodující branky.
19.8.III. kolo II. ligy ČMFSVýsledky 3. kola II. ligy: Sokolov - Ústí n.L. 0:0, Opava - Bystrc 1:0, Blšany - Třinec 0:1.
19.8.Peška a Liška premiérověExjihlavští fotbalisté Jiří Liška a Vladimír Peška si v dnešním vzájemném měření sil mezi Olomoucí a Libercem odbyli své ligové premiéry v nových klubech. Zápas skončil výhrou hostujícího Slovanu.
18.8.Rabušic v nominaci ČR "18"Útočník staršího dorostu Michael Rabušic figuruje v aktuální osmnáctičlenné nominaci české "osmnáctky" na tradiční Mezinárodní turnaj Václava Ježka, který bude probíhat od 20. - do 26. srpna v Praze.
18.8.Zájezd na JakubčoviceV sobotu 26. srpna čeká Vysočinu velmi těžký duel na hřišti ambiciózního nováčka z Jakubčovic. I tento duel, který se hraje ve Fulneku, můžete vidět na vlastní oči díky autobusovému zájezdu. Zájemci se už nyní mohou hlásit na e-mailu tereza.mazacova@email.cz nebo na tel.: 567 578 014.
14.8.Na závěr porazili ChorvatyČeská "17" se s mezinárodním turnajem v Japonsku rozloučila jasným vítězstvím 4:0 (2:0) nad Chorvaty. Na posledních 17 minut nastoupil i jihlavský Jiří Pikl.
14.8.Předprodej na HFK OlomoucOd úterý 15. srpna budou na místech tradičních předprodejů k dispozici vstupenky na nadcházející domácí duel FC Vysočina proti 1.HFK Olomouc. Vstupenky k stání i místenkové k sezení lze za jednotnou cenu 40,- Kč zakoupit v Trafice v kině Sokol a Tipsport baru v Mrštíkově ulici.
13.8.Výsledky 2. kola II. ligy2. kolo II. ligy: Hlučín – Vysočina 0:2 (0:1), Jakubčovice – Opava 1:0 (0:0), Vítkovice – Blšany 1:2 (0:0), Ústí n. Labem - Hradec Králové 1:2 (0:0), Sokolov - Olomouc B 1:2 (1:1), HFK Olomouc – Třinec 2:0 (2:0), Žižkov - Čáslav 2:0 (1:0), Bystrc - Bohemians 2:1 (1:0).
12.8.ČR 17 nestačila na JaponskoJihlavský Jiří Pikl odehrál posledních 20 minut utkání české sedmnáctky na mezinárodním turnaji proti domácímu Japonsku. Čeští mladíci dostali čtyři branky a budou hrát jen o konečné páté místo.
11.8.Proti Žižkovu až v neděliVzhledem k postupu FC Vysočina do II. kola Poháru ČMFS, ve kterém se jihlavští fotbalisté střetnou na domácí půdě ve středu 30. srpna proti prvoligovým Českým Budějovicím, dochází k posunu u pátečního duelu II. ligy. Atraktivní domácí zápas proti Viktorii Žižkov se tak neuskuteční v pátek 1. září, ale až v neděli 3. září od 19:00 hodin.
10.8.Pikl v Japonsku proti USAJihlavský záložník Jiří Pikl nastoupil v úvodním utkání české "sedmnáctky" na mezinárodním turnaji v Japonsku. Naši mladíci v něm podlehli USA 0:1, když inkasovali ve třetí minutě nastavení.
9.8.Zájezd do Hlučína nebudePlánovaný zájezd fanoušků FC Vysočina na duel v Hlučíně se bohužel pro malý zájem neuskuteční. Děkujeme za pochopení.