Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
31.8.Pelhřimov zrušenPřípravný zápas FC Vysočina v Pelhřimově, který se měl uskutečnit ve středu 2. září od 17:30 hodin, byl z důvodů na straně pelhřimovského klubu zrušen. Jihlavské fotbalisty tak místo utkání čeká dvoufázový trénink.
28.8.Akademie hledá fyzioterapeutaKrajská fotbalová akademie nabízí pracovní poměr na pozici fyzioterapeuta s pracovní dobou od pondělí do pátku. Bližší informace sdělí kontaktní osoba Jan Kameník, tel.: 606 392 291.
28.8.Příprava proti PelhřimovuFotbalisté FC Vysočina sehrají v příštím týdnu přípravný zápas na půdě divizního FK Pelhřimov. Duel se uskuteční v Pelhřimově ve středu 2. září od 17:30 hodin.
25.8.Za suvenýry do Staré ŘíšeDovolujeme si upozornit, že v rámci pohárového utkání ve Staré Říši bude fungovat stánek se suvenýry FC Vysočina. Zároveň však klubový Fanshop zůstane v tradiční čtvrtek 27. srpna zavřený. Děkujeme za pochopení.
25.8.Fulnek na kvalifikaciTrenér fotbalové reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička odtajnil nominaci na kvalifikační zápasy proti Maltě a Lotyšsku. Mezi jeho vyvolenými nechybí krajní záložník Jakub Fulnek.
25.8.Marcin na Challenge TrophyÚtočník Matúš Marcin figuruje v nominaci slovenské reprezentace na finálový zápas Challenge Trophy s Tureckem v kategorii U23 a pro kvalifikační zápas s Běloruskem v kategorii U21.
22.8.5. kolo SYNOT ligyVýsledky 5. kola SYNOT ligy: Sparta - Dukla 2:0, Brno - Jablonec 0:3, Plzeň - Olomouc 2:0, Liberec - Teplice 2:0, Ostrava - Slavia 1:3, Vysočina - Slovácko 1:2, Bohemians - Příbram 1:1, Ml.Boleslav - Zlín 5:2.
20.8.Havlín v U15Nově se tvořící reprezentace U15 zveřejnila svoji první nominaci. Tréninkového kempu hráčů z moravskoslezských klubů, který se v Otrokovicích uskutečnín ve dnech 25. - 27.8.2015, se zúčastní též útočník FC Vysočina Václav Havlín. Navíc mezi náhradníky výběru trenéra Václava Černého figuruje další útočník Mirek Malata.
19.8.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slovácku. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Adriana Neymar Krizova a Michal Bílek a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B3 – řada 13 – sedadlo 4, sektor B4 – řada 14 – sedadlo 3, sektor A2 – řada 8 – sedadlo 43, sektor B2 – řada 7 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 300 Kč + roční digitální předplatné MF DNES! Navíc bude ve hře lákavý bonus – vstupenky na exhibici Jardy Blažka na Letné!
18.8.Permanentkáři do VIPu! Novinkou této sezóny je vylosování dvojice majitelů permanentek, jimž bude pro dané utkání umožněn vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Pro duel se Slováckem tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 8, sektor B4 – řada 18 – sedadlo 2. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
17.8.Pokuta za vniknutí na plochyVzhledem k opakovaným vniknutím na soukromé pozemky a porušování návštěvních řádů byly na hracích plochách, o něž pečuje FC Vysočina, instalovány zákazové destičky. Nově byla stanovena pokuta ve výši 500 Kč za porušení zákazu. Děkujeme za respektování návštěvního řádu.
16.8.4. kolo SYNOT ligyVýsledky 4. kola SYNOT ligy: Slavia - Vysočina 4:0, Jablonec - Liberec 1:1, Slovácko - Příbram 2:1, Zlín - Ostrava 2:0, Olomouc - Brno 1:1, Teplice - Plzeň 2:2, Ml.Boleslav - Sparta 2:4, Dukla - Bohemians 2:2.
13.8.Program na září 2015K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ZÁŘÍ 2015 - ZDE.
11.8.Proti Slovácku v sobotuUtkání 5. kola SYNOT ligy mezi FC Vysočina a Slováckem bude sehráno v sobotu 22. srpna od 17:00 hodin.
10.8.3. kolo SYNOT ligyVýsledky 3. kola SYNOT ligy: Vysočina - Jablonec 1:0, Liberec - Dukla 1:1, Sparta - Zlín 3:0, Plzeň - Slovácko 2:2, Bohemians - Olomouc 1:1, Příbram - Teplice 3:2, Ostrava - Ml.Boleslav 2:2, Brno - Slavia 1:0.
10.8.Smejkal mezi náhradníkyZáložník staršího dorostu Tomáš Smejkal poprvé oficiálně figuruje v hledáčku reprezentace. V aktuálně zveřejněné nominaci českého týmu U18 lze jeho jméno nalézt mezi náhradníky dvacetičlenného výběru pro mezinárodní turnaj Václava Ježka.
9.8.Klimentova autogramiáda!Přestup Jana Klimenta do VfB Stuttgart se zrodil tak rychle, že se s ním FC Vysočina a jeho fanoušci ani nestihli rozloučit. Ideální možnost k nápravě nastane zítra v rámci utkání proti Jablonci! Honza se dočká přání mnoha úspěchů ze strany vedení klubu a v poločasové přestávce se vedle fanshopu uskuteční jeho improvizovaná autogramiáda!
6.8.Nerad a Fulnek v U21Středopolaři FC Vysočina - Jakub Fulnek a Petr Nerad - figurují v nejnovější nominaci reprezentace U21, kterou čeká ve dnech 11. - 12. srpna soustředění. Trenérem českého výběru je Vítězslav Lavička.
6.8.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Jablonci. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jiří Výmola a Michal Vondráka z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B5 – řada 8 – sedadlo 1, sektor B3 – řada 11 – sedadlo 14, sektor A2 – řada 6 – sedadlo 9 , sektor A3 – řada 6 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč + roční digitální předplatné MF DNES! Navíc bude ve hře lákavý bonus – vstupenky na exhibici Jardy Blažka na Letné!
6.8.Permanentkáři do VIPu! Novinkou této sezóny je vylosování dvojice majitelů permanentek, jimž bude pro dané utkání umožněn vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Pro duel s Jabloncem tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 13 – sedadlo 5, sektor B3 – řada 12 – sedadlo 2. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

U17: Domácí prohra s vedoucím týmem soutěže

Jihlavský mladší dorost neuspěl na domácí půdě s pražskou Slavií po výsledku 0:5 (0:3) a stále tak čeká na první body do tabulky z domácího prostředí. Za domácí tým nastoupil teprve 14letý Tobiáš Ritter. Vysočina se tak nachází i po 9. kole na posledním místě tabulky. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu