Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
2.8.2. kolo SYNOT ligyVýsledky 2. kola SYNOT ligy: Jablonec - Bohemians 2:2, Slavia - Liberec 2:2, Ml.Boleslav - Brno 2:0, Zlín - Vysočina 1:0, Sparta - Ostrava 3:1, Dukla - Plzeň 1:0, Olomouc - Příbram 1:3, Teplice - Slovácko 2:0.
3.8.Klíma a Štěpánek v U19V aktuální osmnáctičlenné nominaci reprezentace U19 nechybí tradiční dvojice zástupců FC Vysočina - středopolař David Štěpánek a útočník Jiří Klíma. Český tým čekají dva zápasy proti maďarskému výběru ve dnech 11. a 13. srpna.
4.8.Ve středu do Velkého MeziříčíTento fotbalový týden je velice dlouhý a oba mistrovské duely v sobotu ve Zlíně a v pondělí s Jabloncem dělí 8 dnů, tudíž FC Vysočina inicioval sehrání přípravného utkání ve středu 5. srpna. Uskuteční se na půdě nováčka MSFL - FC Velké Meziříčí - od 17:00 hodin.
6.8.Nerad a Fulnek v U21Středopolaři FC Vysočina - Jakub Fulnek a Petr Nerad - figurují v nejnovější nominaci reprezentace U21, kterou čeká ve dnech 11. - 12. srpna soustředění. Trenérem českého výběru je Vítězslav Lavička.
6.8.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Jablonci. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jiří Výmola a Michal Vondráka z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B5 – řada 8 – sedadlo 1, sektor B3 – řada 11 – sedadlo 14, sektor A2 – řada 6 – sedadlo 9 , sektor A3 – řada 6 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč + roční digitální předplatné MF DNES! Navíc bude ve hře lákavý bonus – vstupenky na exhibici Jardy Blažka na Letné!
6.8.Permanentkáři do VIPu! Novinkou této sezóny je vylosování dvojice majitelů permanentek, jimž bude pro dané utkání umožněn vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Pro duel s Jabloncem tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 13 – sedadlo 5, sektor B3 – řada 12 – sedadlo 2. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
6.8.Sedačky mají svá jména! Všichni majitelé permanentních vstupenek, kteří při jejich nákupu projevili zájem o umístění jména na své sedadlo na tribuně, mají nalepeno! Koupili jste si permici na zápasy FC Vysočina, ale své jméno či přezdívku jste nenahlásili, popř. jste o této možnosti nevěděli? Nevadí, není pozdě! Tuto možnost budete mít po celou sezónu - stačí se domluvit s pracovnicí klubového ticketingu paní Borkovcovou - vera.borkovcova@seznam.cz.
9.8.Klimentova autogramiáda!Přestup Jana Klimenta do VfB Stuttgart se zrodil tak rychle, že se s ním FC Vysočina a jeho fanoušci ani nestihli rozloučit. Ideální možnost k nápravě nastane zítra v rámci utkání proti Jablonci! Honza se dočká přání mnoha úspěchů ze strany vedení klubu a v poločasové přestávce se vedle fanshopu uskuteční jeho improvizovaná autogramiáda!
10.8.3. kolo SYNOT ligyVýsledky 3. kola SYNOT ligy: Vysočina - Jablonec 1:0, Liberec - Dukla 1:1, Sparta - Zlín 3:0, Plzeň - Slovácko 2:2, Bohemians - Olomouc 1:1, Příbram - Teplice 3:2, Ostrava - Ml.Boleslav 2:2, Brno - Slavia 1:0.
10.8.Smejkal mezi náhradníkyZáložník staršího dorostu Tomáš Smejkal poprvé oficiálně figuruje v hledáčku reprezentace. V aktuálně zveřejněné nominaci českého týmu U18 lze jeho jméno nalézt mezi náhradníky dvacetičlenného výběru pro mezinárodní turnaj Václava Ježka.
11.8.Proti Slovácku v sobotuUtkání 5. kola SYNOT ligy mezi FC Vysočina a Slováckem bude sehráno v sobotu 22. srpna od 17:00 hodin.
13.8.Program na září 2015K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ZÁŘÍ 2015 - ZDE.
16.8.4. kolo SYNOT ligyVýsledky 4. kola SYNOT ligy: Slavia - Vysočina 4:0, Jablonec - Liberec 1:1, Slovácko - Příbram 2:1, Zlín - Ostrava 2:0, Olomouc - Brno 1:1, Teplice - Plzeň 2:2, Ml.Boleslav - Sparta 2:4, Dukla - Bohemians 2:2.
17.8.Pokuta za vniknutí na plochyVzhledem k opakovaným vniknutím na soukromé pozemky a porušování návštěvních řádů byly na hracích plochách, o něž pečuje FC Vysočina, instalovány zákazové destičky. Nově byla stanovena pokuta ve výši 500 Kč za porušení zákazu. Děkujeme za respektování návštěvního řádu.
18.8.Permanentkáři do VIPu! Novinkou této sezóny je vylosování dvojice majitelů permanentek, jimž bude pro dané utkání umožněn vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Pro duel se Slováckem tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 8, sektor B4 – řada 18 – sedadlo 2. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
19.8.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slovácku. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Adriana Neymar Krizova a Michal Bílek a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B3 – řada 13 – sedadlo 4, sektor B4 – řada 14 – sedadlo 3, sektor A2 – řada 8 – sedadlo 43, sektor B2 – řada 7 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 300 Kč + roční digitální předplatné MF DNES! Navíc bude ve hře lákavý bonus – vstupenky na exhibici Jardy Blažka na Letné!
20.8.Havlín v U15Nově se tvořící reprezentace U15 zveřejnila svoji první nominaci. Tréninkového kempu hráčů z moravskoslezských klubů, který se v Otrokovicích uskutečnín ve dnech 25. - 27.8.2015, se zúčastní též útočník FC Vysočina Václav Havlín. Navíc mezi náhradníky výběru trenéra Václava Černého figuruje další útočník Mirek Malata.
22.8.5. kolo SYNOT ligyVýsledky 5. kola SYNOT ligy: Sparta - Dukla 2:0, Brno - Jablonec 0:3, Plzeň - Olomouc 2:0, Liberec - Teplice 2:0, Ostrava - Slavia 1:3, Vysočina - Slovácko 1:2, Bohemians - Příbram 1:1, Ml.Boleslav - Zlín 5:2.
25.8.Za suvenýry do Staré ŘíšeDovolujeme si upozornit, že v rámci pohárového utkání ve Staré Říši bude fungovat stánek se suvenýry FC Vysočina. Zároveň však klubový Fanshop zůstane v tradiční čtvrtek 27. srpna zavřený. Děkujeme za pochopení.
25.8.Fulnek na kvalifikaciTrenér fotbalové reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička odtajnil nominaci na kvalifikační zápasy proti Maltě a Lotyšsku. Mezi jeho vyvolenými nechybí krajní záložník Jakub Fulnek.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

Vysočina na úvod letní přípravy přehrála Chrudim

Vysočina ve dvou kombinovaných sestavách na úvod letní přípravy hladce přehrála druholigového soka - MFK Chrudim 4:0 (1:0), když skóre utkání otevřel Tomáš Franěk z přímého kopu a ve druhém poločase skórovali David Štětka, Michal Záhradnik a Miroslav Křehlík. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu