V září 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.9.Permanentkáři do VIPu!Novinkou této sezóny je vylosování dvojice majitelů permanentek, jimž bude pro dané utkání umožněn vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Pro duel s Viktorií Plzeň tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B4 – řada 18 – sedadlo 5, sektor B1 – řada 16 – sedadlo 28. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
29.9.Jakub Fulnek v nominaci U21Krajní záložník Jakub Fulnek figuruje v nominaci české reprezentace U21 pro kvalifikační duel proti Černé Hoře, které je na programu 13. října. Gólman Luděk Vejmola zůstal mezi náhradníky výběru kouče Vítězslava Lavičky.
27.9.8. kolo SYNOT ligyVýsledky 8. kola SYNOT ligy: Slavia - Sparta 1:0, Příbram - Vysočina 4:1, Plzeň - Liberec 2:1, Teplice - Ostrava 1:0, Slovácko - Bohemians 1:0, Dukla - Brno 1:2, Olomouc - Zlín 1:1, Jablonec - Ml.Boleslav 1:2.
26.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 8. kole FNL? Jakub Teplý (Třinec) – prohra 1:0 v Karviné – 82 minut. Jan Kosak (Sokolov) – remíza 2:2 v Sokolově – 89 minut. Dominik Pedro (Vlašim) – remíza 0:0 s Hradcem Králové – nebyl v kádru.
23.9.Slevy ve fanshopuSortiment Adidas, konkrétně triko a mikina, doznal akčních slev. Mikina je nově k dispozici za 850 Kč a 800 Kč pro permanentkáře. Triko je nyní za 350 Kč a 300 Kč pro permanentkáře. Samozřejmě i v našem e-shopu - http://fanshop.fcvysocina.cz/.
22.9.Program na říjen 2015K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ŘÍJEN 2015 - ZDE.
20.9.7. kolo SYNOT ligyVýsledky 7. kola SYNOT ligy: Sparta - Olomouc 4:0, Bohemians - Plzeň 0:1, Ml.Boleslav - Teplice 4:3, Ostrava - Jablonec 1:2, Brno - Slovácko 2:0, Zlín - Slavia 0:2, Vysočina - Dukla Praha 2:2.
19.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 7. kole FNL? Jakub Teplý (Třinec) – výhra 2:0 nad Vlašimí – 90 minut. Jan Kosak (Sokolov) – výhra 1:0 se Znojmem – 90 minut. Dominik Pedro (Vlašim) – prohra 2:0 v Třinci – nebyl v kádru.
15.9.Permanentkáři do VIPu!Permanentkáři do VIPu! Novinkou této sezóny je vylosování dvojice majitelů permanentek, jimž bude pro dané utkání umožněn vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Pro duel s Duklou Praha tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 4 – sedadlo 2, sektor B3 – řada 14 – sedadlo 10. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
15.9.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Olomouci. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Lenča Lenka Beránková, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Dominik Gregor, 3. a 4. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Dukle) – Michal Kobrle a Josef Vašek. Výhercům gratulujeme!
15.9.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Dukle Praha. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Michal Kobrle a Josef Vašek a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B3 – řada 13 – sedadlo 4, sektor B4 – řada 14 – sedadlo 3, sektor A2 – řada 8 – sedadlo 43, sektor B2 – řada 7 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 300 Kč + roční digitální předplatné MF DNES!
14.9.6. kolo SYNOT ligyVýsledky 6. kola SYNOT ligy: Dukla - Ostrava 4:1, Příbram - Plzeň 0:4, Jablonec - Sparta 1:1, Slavia - Ml.Boleslav 1:1, Olomouc - Vysočina 2:1, Zlín - Brno 2:1, Slovácko - Liberec 1:2, Teplice - Bohemians 2:1.
13.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 6. kole FNL? Jakub Teplý (Třinec) – výhra 1:2 v Opavě – 90 minut (vstřelil 2 góly). Jan Kosak (Sokolov) – výhra 0:2 s Vyšehradem – 90 minut. Dominik Pedro (Vlašim) – remíza 0:0 s Karvinou – nebyl v kádru.
10.9.Do Příbrami a ZnojmaPřinášíme upřesněné termíny zápasů FC Vysočina. V 8. kole SYNOT ligy nastoupíme v Příbrami v sobotu 26.9. od 15:30 hodin. O tři dny dříve Jihlavu čeká 3. kolo MOL Cupu ve Znojmě - ve středu 23.9. od 18:00 hodin.
8.9.Smejkal mezi náhradníkyTomáš Smejkal, záložník staršího dorostu FC Vysočina, figuruje mezi náhradníky českého reprezentačního týmu U18 pro přípravný duel proti Itálii, který se v Praze uskuteční ve středu 16. září.
5.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 5. kole FNL? Jan Kosak (Sokolov) – remíza 3:3 s Českými Budějovicemi – 88 minut. Jakub Teplý (Třinec) – remíza 3:3 s Vyšehradem – 82 minut, Dominik Pedro (Vlašim) – prohra 3:0 v Ústí nad Labem – zůstal na lavičce náhradníků.
4.9.Dovolená FanshopuFanshop na stadiónu FC Vysočina bude mít ve čtvrtek 10. září zavřeno z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.
4.9.Proti Dukle v pátek 18.9.Domácí duel FC Vysočina v rámci 7. kola SYNOT ligy proti Dukle Praha se uskuteční v pátek 18. září od 18:00 hodin.
3.9.S Brnem už v pátek!Utkání Juniorské ligy mezi FC Vysočina a Zbrojovkou Brnou se uskuteční již tento pátek 4. září od 15:00 hodin v areálu Na Stoupách.