Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2004 vyšly tyto články:

3.7.Z Perleťového poháru přivezli 2. místoRedakceNa tradičním žirovnickém turnaji "Perleťový pohár" obsadili fotbalisté Vysočřiny 2. příčku. Nejprve v semifinále díky Malínkově brance přehráli druholigové Pardubice a ve finále podlehli 2:0 Bohemians. Ve dvou zápasech trenér Večeřa vystřídal dvě odlišné jednáctky, kvůli drobným zdravotním problémům byly šetřeni Vaculík, Kaplan a Maňhal.
11.7.Druzí i na turnaji v PočátkáchRedakcePo žirovnickém turnaji "Perleťový pohár" získali fotbalisté Vysočřiny 2. příčku i na turnajovém klání v Počítkách. Nejprve v semifinále díky dvěma záashům Vladyky těsně 2:1 porazili zálohu Slavie Praha a ve finále podlehli 1:0 Pardubicím, které jim tak vrátili porážku ze Žirovnice. Ve dvou zápasech trenér Večeřa vystřídal dvě odlišné jednáctky. Šetřeni byli Kadlec, Hošťálek a Čermák.
13.7.Kádr Vysočiny prošel prvním zúženímRedakceDruholigový kádr FC Vysočina prošel po 14ti dnech letní přípravy prvním zúžením. Trenér Večeřa neměl rozhodně jednoduchou úlohu, přesto nakonec do "B" mužstva přeřadil obránce Zdeňka Maňhala. Zároveň pro hostování do týmu nováčka MSFL SK Lipová uvolnil útočníka Jana Navrátila.

Mezi ztráty navíc musel zařadit i útočníka Tomáše Kaplana, kterému se obnovily problémy s prasklou zanártní kůstkou. Ty nakonec bude muset vyřešit až operační zákrok, během něhož bude kůstka vystužena šroubem. K druholigovým bojům tak bude nejlepší střelec uplynulého ročníku připraven nejdříve za měsíc.

20.7.Vysočina zná program letní přípravyRedakceVsobotu 5. června byl sehrán poslední druholigový zápas sezóny 2003/04, již dnes vám však přinášíme program letní přípravy FC Vysočina. Do té naši hráči vstoupí s novou trenérskou dvojicí Karel Večeřa - Tomáš Jansa. Nový soutěžní ročník II. ligy pak bude díky EURU zahájen až v neděli 8. srpna 2004. Týden předtím se rozběhne Pohár ČMFS - Volkswagen Cup. Součástí letní přípravy bude i soustředění v Novém Městě na Moravě v termínu od 5. do 9. července.
25.7.Rozhovor s... trenérem Karlem VečeřouRedakceJIHLAVA – V létě vedení FC Vysočina veřejnost překvapilo změnou trenérské dvojice druholigového týmu. Na místo dua Netolička – Vrzáček, kterému nebyla prodloužena smlouva, nastoupil trenér Karel Večeřa s asistentem Tomášem Jansou. Je tedy jasné, že první číslo našeho klubového časopisu v nové sezóně bude patřit právě profilovému rozhovoru s tímto známým a uznávaným koučem.
28.7.Proběhlo fotografování na novou sezónuRedakceVe středu 28. června proběhlo tradiční fotografování druholigového týmu FC Vysočina Jihlava před nadcházející sezónou. V rubrice soupiska naleznete nové foto celého týmu a po otevření karet jednotlivých hráčů i jejich nové snímky.
30.7.Večeřa přestupuje do 1.FC Brno!RedakceDefenzivní záložník FC Vysočina Karel Večeřa opouští po pěti letech věrných služeb Jihlavu. Vrací se do svého rodného klubu 1.FC Brno, odkud v Jihlavě nejprve hostoval a na jaře 2001 do Vysočiny dokonce přestoupil. Zajímavá je skutečnost, že Večeřa za prvoligové Brno již jednou epizodně nastoupil a to v sezóně 1998/99.
 
Historie
Aktuálně

Fotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupí do letní přípravy

Fotbalistům FC Vysočina spěje ke konci třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 17. června se budou hlásit na jihlavském stadionu na startu letní přípravy. O týden později absolvují svěřenci kouče Davida Oulehly funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu