Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.5.FCV hledá obchodního manažera nebo manažerkuRedakceFotbalový klub FC Vysočina Jihlava hledá nového člena týmu, který se zapojí do obchodní a propagační činnosti klubu na pozici OBCHODNÍHO MANAŽERA nebo MANAŽERKY. Předpokládáme spolupráci na plný úvazek, ale není vyloučena i jiná forma spolupráce.
27.5.Hlasujte pro Hráče měsíce května 2018Miroslav FuksNa webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2018“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu.
27.5.Davis Ikaunieks byl vyhlášen nejlepším cizincem HET ligyMiroslav FuksÚtočník Davis Ikaunieks se v rámci dnešního Galavečera HET ligy dočkal velkého osobního ocenění a též malé náplasti na bolestný sestup FC Vysočina. V Národním domě v Praze na Vinohradech převzal ocenění pro nejlepšího zahraničního hráče ročníku 2017/18. To vzešlo z hlasování kapitánů ligových týmů, jejich trenérů a vybraných novinářů.
26.5.Vysočina po porážce s Karvinou po šesti letech sestupuje z I. ligyJIH - KAR 0:2, 30.kolo | RedakceFotbalovou Vysočinu zahalil smutek. Jihlavská jarní záchranářská jízda happyendem neskončila. Vyrovnaná a emocemi nabitá bitva proti Karviné nabídla šance na obou stranách, ovšem první klíčový gól vstřelili v 66. minutě hosté. V dalších minutách už své vedení dokázali uhájit a umocnit proměněnou penaltou v poslední minutě nastavení. Při rovnosti bodů rozhodla o sestupu FCV horší vzájemná bilance právě s Karvinou.
26.5.Martin Svědík: Rozhodlo neproměnění čtyř velkých šancíJIH - KAR 0:2, 30.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina byl vloni v létě tipován na sestup a jeho podzimních deset bodů mu přisuzovalo jen minimální záchranářské šance. Jihlavský se však dokázal vzepjat k výborným jarním výkonům a cenným bodovým ziskům. Jenže poslední krůček učinit nedokázal. V posledních třech kolech nevstřelil branku, získal jediný bod a při horší vzájemné bilanci ani třicet vybojovaných bodů na záchranu v české nejvyšší soutěži nestačilo.
25.5.FC Vysočina uspořádal I. ročník FCV Cupu partnerských firem!Miroslav FuksFC Vysočina se v pátek 25. května postaral o netradiční tečku za fotbalovou sezónou, když pro týmy partnerů jihlavského klubu uspořádal velmi dobře zabezpečený a pohodový turnaj v malé kopané. Na perfektně připravené vedlejší travnaté ploše v areálu v Jiráskově ulici vznikla čtyři hřiště, na nichž zápolilo 10 týmů. Tím nejlepším se nakonec stal mančaft reprezentující DAFE-PLAST, který ve finále porazil tým Abus Gastro.
24.5.Super ligová tečka: přímá bitva o záchranu proti Karviné!Miroslav FuksTakto vypjatý a důležitý fotbalový zápas se na Vysočině ještě nikdy nehrál! V posledním kole aktuálního ročníku HET ligy se na jihlavském stadiónu odehraje bitva dvou týmů přímo ohrožených sestupem! Už není kam uhnout, nelze spekulovat, karty jsou jasně rozdané – Jihlavě k záchraně stačí remíza, Karviná musí zvítězit. Buďte u toho a dotáhněte společně s fotbalisty jarní záchranářskou jízdu do úspěšného konce! „Zápas roku“ vypukne v sobotu 26. května od 16:00 hodin!
23.5.Tomáš Sedlák: Skvělá byla výhra FCV v PlzniMiroslav FuksFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na dlouholetého významného partnera – společnost Lion Sport. Dotazy jsme položili přímo jednateli firmy Tomáši Sedlákovi.
23.5.Procházka: Body jsme lehkovážností poztráceli za zbytečné remízyMiroslav FuksBěhem uplynulého víkendu skončil první tým FC Vysočina své účinkování v jarních soutěžích. Šlo o juniorku, která v úvodu jara neproklouzla do skupiny o titul a bojovala o umístění ve spodní polovině dvaceti klubů v Juniorské lize. O zhodnocení sezóny jsme požádali trenéra Pavla Procházku, jenž mančaft vede ve dvojici s trenérem Michalem Kadlecem.
22.5.Proběhl parádní sportovní den pro handicapované děti!Miroslav FuksÚžasných sedmnáct let trvá spojení FC Vysočina se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava. Ta vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Jihlavský klub tradičně poskytuje organizační a materiální záštitu pro sportovní den pro žáky této školy, které znovu doplnily děti ze ZŠ Kamenice a z jihlavské MŠ Březinova. Aktuální ročník se uskutečnil v úterý 22. května v areálu Na Stoupách.
21.5.Jak to vidí ředitel?JIH - KAR 0:2, 30.kolo | Jan StaněkNaše jarní válka dospěla k finálnímu rozuzlení. Poslední bitva. Určitě někteří z vás mysleli na to, že bychom to měli rozhodnout v Brně. To bohužel nešlo, bylo nás tam Jihlaváků docela málo a ne všichni z vás by si tak ten okamžik záchrany mohli užít. :-)
20.5.Lukáš Zoubele: V posledním kole záchranu urveme! BRN - JIH 0:0, 29.kolo | Miroslav FuksDvaatřicetiletý záložník Lukáš Zoubele se vrátil na brněnský stadión v Králově Poli. Do míst, kde v letech 2014–2016 oblékal dres Zbrojovky. Jako hráč FC Vysočina toužil kolo před koncem ligového ročníku po záchranářské tečce na skvělé jihlavské jaro. Bohužel, ani cenná remíza jeho týmu klid do posledního ligového dějství nedala. Co po vypjaté záchranářské bitvě řekl do novinářských diktafonů?
20.5.Vstupenky na "Zápas roku" proti Karviné!JIH - KAR 0:2, 30.kolo | Miroslav FuksPřed FC Vysočina je fotbalový "Zápas roku"! Poslední utkání sezóny proti Karviné bude přímou bitvou o záchranu! Nenechte si klíčový duel ujít a podpořte svůj tým v sobotu 26. května! Dotáhněme skvělé jaro do úspěšného konce! Společně nejvyšší soutěž pro celou Vysočinu udržíme! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky?
20.5.Slavia byla nad síly juniorkyJIH - SLA 0:2, 8.kolo | Juniorskaliga.czJuniorský tým FC Vysočina se dnes rozloučil se soutěžním ročníkem 2017/18. Na stadiónu v Jiráskově ulici nestačil na velice dobře hrající Slavii, v jejímž dresu nastoupili Sobol či Bucha. Pražský celek s množstvím talentovaných zahraničních hráčů zvítězil zaslouženě 0:2 (0:1).
19.5.Vysočina Brno odsoudila k sestupu, ale na záchranu čeká BRN - JIH 0:0, 29.kolo | Miroslav FuksVysočina zvládla nesmírně náročný a bojovný záchranářský duel na půdě Zbrojovky, když nedopustila vítězství domácího celku a vybojovala cenný bod za bezbrankovou remízu 0:0. Ten Brno odsoudil k sestupu, ovšem s ohledem na výsledky ostatních zápasů stanovil, že rozhodnutí o druhém týmu, jenž v tomto ročníku opustí HET ligu, padne o týden později v utkání Jihlava vs. Karviná.
19.5.Martin Svědík: Čekali jsme, že se Brno bude více tlačit do útoku BRN - JIH 0:0, 29.kolo | Miroslav FuksVysočina i v těžkém duelu v Brně potvrdila svoji dobrou jarní formu, když vybojovala cenný bod proti o záchranu bojující Zbrojovce. Ve třináctém jarním utkání šlo už o dvacátý bod, který přibyl na jihlavské konto, přesto kolo před koncem současný celkový třicetibodový zisk záchranu nezaručuje. Rozhodnutí padne v posledním kole v přímé bitvě o záchranu proti Karviné. Jak duel v Brně okomentoval hostující lodivod Martin Svědík?
17.5.FC Vysočina chce prvoligovou záchranu vybojovat v BrněBRN - JIH 0:0, 29.kolo | Miroslav FuksJihomoravské derby těžko může mít větší náboj, než tuto sobotu na stadiónu v brněnském Králově Poli! Domácí Zbrojovka bude toužit po zvýšení záchranářské naděje a Vysočina přijede s touhou potvrdit svoji příslušnost k české fotbalové elitě i pro příští ročník. Duel 29. kola vypukne v 16:00 hodin – v jednotný čas pro všech osm prvoligových duelů.
17.5.Nábor do přípravek se přes rozmary počasí těšil velkému zájmuMiroslav FuksPřes rozmary deštivého počasí se dnes na stadiónu FC Vysočina uskutečnil tradiční květnový nábor do týmu přípravek. Společně se svými rodiči, prarodiči či sourozenci na něj dorazilo více než třicet chlapců ročníku 2012 a 2013. Věřme, že v budoucnu někteří z nich obléknou modrý prvoligový dres FC Vysočina!
16.5.FC Vysočina hledá budoucí hvězdy! Přijďte na nábor!Miroslav FuksFotbalový klub FC Vysočina Jihlava hledá své budoucí hvězdy! Hraj nejpopulárnější sport na světě a staň se jedním z nás! Přijď na tradiční nábor do týmů přípravek FC Vysočina, který se koná ve čtvrtek 17. května od 17:00 hodin na travnaté ploše stadiónu v Jiráskově ulici. Nábor je otevřen pro kluky ročníků 2012 a 2013 a uskuteční se bez ohledu na přízeň počasí. Každý účastník na památku obdrží tričko FC Vysočina!
16.5.Fotbalisté FCV se zapojili do akce Sportujme s VŠPJMiroslav FuksMasarykovo náměstí v Jihlavě ve středu po poledni ovládl sport. Vysoká škola polytechnická zde již potřetí zorganizovala akci, jejímž cílem bylo „rozhýbat“ Jihlavu a ukázat veřejnosti i méně známé pohybové aktivity. Zajímavou akci si nenechal ujít populární Ježour a též čtveřice fotbalistů FCV – Kamso Mara, Till Schumacher, Roman Valeš a Daniel Turyna.
Další stránky
12>>
 
Historie
Aktuálně

Ani v generálce Vysočina neztratila zimní neporazitelnost

Generálka na jarní start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Líšní a FC Vysočina vítěze nepoznala. Brněnský tým šel do vedení po rohu už v 7. minutě. Vysočina, která po celé utkání více držela míč a lépe kombinovala, se zaslouženého vyrovnání dočkala po půlhodině hry z kopačky Jakuba Selnara. Další branky už nepadly, takže Jihlava i v osmém duelu udržela... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu