Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2000 vyšly tyto články:

13.7.FC Vysočina má své logo!RedakceSouběžně s novým názvem získal FC Vysočina Jihlava, a.s., i nové logo. Jeho podoba vychází ze spojení původního žlutomodrého klubu FC PSJ Jihlava a červeného Města Jihlava. Věřme, že klubu nový znak přinese v budoucnu nejen ve II. lize tolik potřebné fotbalové štěstí.
 
Historie
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu