Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2004 vyšly tyto články:

15.9.Každé pondělí probíhají nábory do přípravek FC Vysočina!RedakceFC Vysočina nabízí nejmladším adeptům fotbalového umění působení se svých řadách!

Chlapci ročníků 1998 až 1994 nyní mají každé pondělí od 16:30 hodin možnost přihlásit se do jednotlivých výběrů přípravek FC Vysočina. Nábory mladých fotbalistů probíhají na umělé trávě v areálu Na stoupách v Jihlavě. Bližší informace a další podrobnosti sdělí šéftrenér mládeže FC Vysočina pan Lumír Fikes (tel.: 567 578 013 nebo mobil: 605 214 687).

27.9.Jiří Chlup nominován do reprezentace do 19ti let!RedakceFC Vysočina si nadále udržuje svého zástupce v reprezentačním mužstvu Česka do 19ti let. Po Janu Štohanzlovi, který figuroval v loňském výběru, byl nově do týmu trenéra Josefa Pešiceho povolán střední záložník dorostu FC Vysočina Jiří Chlup (10.3.1986). Může se těšit na atraktivní přátelský duel proti stejně starému výběru Anglie, který se uskuteční 6. října 2004 od 19:45 hodin v Norwichi.

Těsně nominace utekla útočníkovi našeho dorostu Josefu Šplíchalovi, který tentokráte zůstal jen mezi náhradníky a na své předchozí starty v tomto mužstvu nejspíše nenaváže.

29.9.Pohár proti Slávii až 20. října, na Žižkově až v 19:00!RedakceTermín utkání III. kola Poháru ČMFS mezi FC Vysočina Jihlava a SK Slavia Praha se na základě rozhodnutí fotbalové svazu přesouvá o 14 dní na středu 20. října od 15:30 hodin. Důvodem jsou reprezentační povinnosti hráčů Slávie.

Změny dnes doznalo i nadcházející druholigové utkání FC Vysočina na hřišti exligové Viktorie Žižkov. To se uskuteční v neděli 3. října místo plánovaných 17:00 až v 19:00 hodin.

 
Historie
Aktuálně

Hodnocení sezóny: U14 - Jakub Pavlas

Výbornou sezónu má za sebou náš výběr starších žáků v kategorii U14. Talentovaní mladíci z Vysočiny zdatně konkurovali moravskoslezské špičce a v konečné tabulce MSŽL obsadili 3. příčku za Baníkem a Zbrojovkou. Hodnotící komentář trenéra Jakuba Pavlase může rozhodně být pozitivní. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu