18.10.2007, www.nova.cz - Dušan Vrbecký

Vítězové Premier Cupu se těší na Chelsea či Barcelonu

Vítězové Premier Cupu se těší na Chelsea či BarcelonuPrestižní žákovský fotbalový turnaj Nike Premier Cup, kterého se letos zúčastnilo celkem 96 družstev, už má svého národního vítěze. Českou republiku budou v Evropském finále reprezentovat hráči FC Vysočina Jihlava, kteří nejlépe zvládli včerejší finále na Strahově.

 
Chtějí si zahrát proti Chelsea

"Pro nás je to obrovský úspěch. Osobně jsem náš tým za favorita nepovažoval, za adepty na výhru jsem měl Brno, Olomouc nebo Slavii," říká nadšený trenér jihlavských starších žáků Pavel Tvarůžek. Podle něj byla ale cesta za triumfem pro jeho svěřence hodně těžká. "Vlastně jsme kvůli novému systému museli vyhrát prakticky všechny zápasy, protože se hrálo vyřazovacím systémem," vysvětluje Tvarůžek. Výjimkou podle něho byl až závěr poháru, který se hrál turnajovým způsobem. "V semifinále jsme prohráli jediný zápas s Příbramí, ale z naší skupiny postupovali první dva, takže to nevadilo," dodal Tvarůžek.

Ve finále už ale byli jeho svěřenci stoprocentní a proto si zahrají mezinárodní finále. "Mělo by to být někdy v květnu v Turecku. A soupeři? Kluci už se o tom samozřejmě bavili. Moc by si přáli za soupeře slavný tým z Anglie, třeba Chelsea nebo Manchester, mluvili i o španělských velkoklubech Barceloně nebo Realu Madrid," nastínil další plány trenér.

Finále hostil Strahov

Rozhodující klání velkého žákovského turnaje se konalo v tréninkovém centru Sparty na Strahově a kromě Motorletu, jehož mužský tým válčí v divizi, se jej zúčastnili jen zástupci z prvo a druholigových celků.

 
Aktuálně

Vstupenky na Zápas podzimu proti Pardubicím! Brzkým nákupem ušetříte!

FC Vysočina se chytá na Zápas podzimu! Na svém stadiónu v pátek 25. října od 18:00 hodin přivítá lídra FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – Pardubice! Přijďte svůj tým v důležité bitvě povzbudit a udržet ho na domácí vítězné vlně! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu