16.07.2008, DENÍK - Vít Brabec

Marod Štěpán Wasserbauer chodí do posilovny a chce začít běhat

Marod Štěpán Wasserbauer chodí do posilovny a chce začít běhatJihlava - Třetiligovou juniorku FC Vysočina její kapitán Štěpán Wasserbauer neopouští. Jihlavě se minulý čtvrtek upsal na další rok. Do plné přípravy se ale ještě nezapojil. Pilíř defenzivních řad „béčka“, kterému na konci uplynulé sezony skončila smlouva, bude i v následujícím ročníku MSFL řídit jihlavskou hru.

 
 „Minulý týden jsme se s panem Šmýdem domluvili a já to podepsal na další rok u juniorky,“ potvrzuje zanedlouho pětadvacetiletý Štěpán Wasserbauer. „I když jako nějaký junior tam už moc nejsem,“ vtipkoval na svůj narůstající věk, kterému jsou v týmu blízcí pouze Pacholík a Chlup.

Co řekne doktor?

Kapitán a jeden z nejzkušenějších hráčů týmu ale začátek přípravy nestihl. Stále se zotavuje z únavové zlomeniny zánártní kůstky na pravé noze, kterou si přivodil tři kola před koncem minulého ročníku na hřišti Bystrce.

„Chodím do posilovny a jezdím na kole,“ odhaluje individuální program. „Už mě to nebolí a tento týden bych chtěl začít běhat. Dnes (včera – pozn. red.) jdu k doktorovi, tak uvidíme, co mi řekne,“ doplňuje.

Běhání se nevyhne

Po dlouhé pauze bez zápasového zatížení se na přípravné utkání těší. „Do zápasu to ale bude nejdřív tak příští týden,“ přemítá Wasserbauer, který se nevyhne ani neoblíbenému nabírání kondice. Šestitýdenní stopka se na objemu musí podepsat. „Asi pár běhů budu muset absolvovat, ale jezdil jsem na kole, tak snad to nebude tak hrozný,“ uzavírá.

 
Aktuálně

Na domácí zápasy nově otevřeme DĚTSKOU FANZÓNU!

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu