18.11.2009, Miroslav Fuks

Hráči nebudou po skončení podzimu zahálet

Hráči nebudou po skončení podzimu zaháletPo sobotním neslavném konci FC Vysočina v podzimní části II. ligy dostali jihlavští fotbalisté volno až do úterý 24. listopadu. Následovat budou tři týdny, během nichž na jihlavský tým čekají vždy čtyři pracovní dny. Ty vyplní tréninkové jednotky, dvě přípravná utkání, hokejový match proti prvoligovým Bohemians Praha a účast na klubových a charitativních akcích.

Nadcházející program FC Vysočina:

úterý 24.11. – trénink v hale
středa 25.11. – trénink na umělé trávě
čtvrtek 26.11. – trénink v hale
pátek 27.11. – modelové utkání dvou výběrů FC Vysočina

úterý 1.12. – 12:00 – 13:30 – hokejové utkání na HZS v Jihlavě: FC Vysočina vs. Bohemians Praha