10.06.2010, David Zeman

Statistiky webu: přes půl milionu lidí za sezónu

Statistiky webu: přes půl milionu lidí za sezónuRočník 2009/2010 je pryč a my vám přinášíme krátké statistické shrnutí návštěvnosti webu FC Vysočina. Paradoxně největší návštěvu, celkem 3 237, zaznamenal mimo termíny ligových utkání a to v zimní přestávce dne 8. ledna 2010. Tento jev však má logické vysvětlení – v jeden den byl prezentován přestup Matěje Vydry do Baníku Ostrava a hostování Stanislava Tecla ve Slavii Praha.

 

V podzimní části zaznamenala oficiální internetová prezentace klubu největší návštěvnost 20. září 2009, kdy FC Vysočina „přejela“ Viktorii Žižkov na jejím hřišti 1:5. Číslo návštěvníků se tehdy zastavilo na čísle 3 239. V průběhu jarní sezóny činila nejvyšší návštěvnost 2 937 přístupů a shodně k ní došlo hned dvakrát. Poprvé 5. března, kdy FC Vysočina prohrál na domácím hřišti s Tescomou Zlín 0:1, a poté 16. května, kdy jihlavští fotbalisté zvítězili 0:3 v Čáslavi.
Celková návštěvnost stránek v celém ročníku 2009/10 dosáhla čísla 514 561, přičemž denní průměr činil 1664 přístupů. Děkujeme!

 
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu