31.07.2011, Miroslav Fuks

Informace k organizaci ligových zápasů FC Vysočina

Informace k organizaci ligových zápasů FC VysočinaOpakování je matkou moudrosti. Před startem nového fotbalového ročníku tedy rozhodně neuškodí připomenutí některých informací, které se váží k organizaci domácích ligových zápasů FC Vysočina. Ve zkratce lze říci, že skoro vše zůstává při starém, zvýšená motivace čeká na účastníky poločasové divácké soutěže a ještě širší nabídku přinese sortiment občerstvení.

 

Obecné informace

Předprodej vstupenek

Tradiční předprodej vstupenek probíhá vždy ve čtvrtek před každým domácím zápasem ve Fan shopu FC Vysočina umístěném pod novou tribunou. Bude se tak dít během prodejní doby této prodejny klubových suvenýrů - v čase od 13:00 do 17:00 hodin.
Úvodní duel nového ročníku však v tomto směru přinese změnu – ve čtvrtek 4. srpna bude ve Fanshopu probíhat výhradně prodej permanentek a samozřejmě též klubových suvenýrů. Permanentky bude možné zakoupit i v den utkání, ovšem pouze ve Fanshopu a nikoli na pokladnách při vstupu na stadión!

Sleva pro členy MK Jihlava

Všichni registrovaní členové sdružení Malá kopaná Jihlava mají nadále na všech pokladnách možnost zakoupit vstupenku na zápas za pouhých 40 Kč! K tomu postačí předložit platnou registrační kartu MK Jihlava s reálnou fotografií. Opět však jde o vstupenky výhradně do sektoru B5.

Rodinné vstupné

FC Vysočina i na jaře nabízí rodinné vstupné. V případě, že na druholigový duel jihlavského týmu dorazí 2 dospělé osoby ve společnosti 1 nebo 2 dětí do 15ti let, obdrží potřebné lístky do sektoru B5 za pouhých 100 korun!

Poločasová soutěž

Během každé poločasové přestávky probíhají na hrací ploše divácké soutěže v netradičním fotbalovém curlingu. Příjemnou výhrou budou kupóny na konzumaci v jihlavských restauracích Tři knížata, Spartak, Venuše a Švejk! Navíc budou ve hře i volné kupóny do multikina Cinestar! Do soutěží budou vylosování pouze členové Fanklubu či majitelé permanentních vstupenek.

Rozšíření nabídky občerstvení

Dalšího rozšíření se dočkala stávající pestrá nabídka občerstvení na stadiónu. Skladba „občerstvovacích stanic“ v areálu stadiónu má nyní tuto podobu: centrální bufet v rohovém objektu tribuny (mj. nabízí bramborák, párek v rohlíku, hranolky...), stánek v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu (mj. vepřový steak, hot-dog…) stánek za starou tribunou (mj. uzená klobása a klobása na roštu...), stánek pod novou tribunou (mj. uzená klobása, klobása na roštu...) a malý stánek pod novou tribunou blíže k sídlu klubu (mj. párek v rohlíku, hranolky...). Zintensivněn bude již zaběhnutý roznos piva po tribunách.

Dovezeme vás na fotbal!

Jsme si vědomi toho, že FC Vysočina nemá fanoušky pouze v městě Jihlava, ale jsou rozmístěni po celém regionu. Z toho důvodu pokračujeme v projektu svozů z vašeho města či obce zdarma! Nabízíme vám jedinečnou příležitost jak se z místa vašeho bydliště dostat na fotbal do Jihlavy a zpět úplně zadarmo, uhradit budete muset pouze vstupenku na zápas. Pokud o tuto akci máte zájem, přihlaste vaše město či obec na e-mail fuks@psj.cz. Máme však 2 podmínky – obec musí příslušet do bývalého okresu Jihlava a přihlašovatel musí garantovat, že autobus bude naplněn, což je min. 30 míst. Více informací sdělí marketingový manažer klubu Miroslav Fuks (mobil: 607 628 868).

Zdarma z vašeho okresu!

I během nadcházejícího ročníku bude fanouškům z okresů dnešního kraje Vysočina a též z okresu Jindřichův Hradec umožněn vstup na fotbal zcela zdarma! Vybraný okres bude oznámen vždy v pondělí před nadcházejícím domácím duelem.

 
Aktuálně

Josef Morkus: Věříme, že se kluci vrátí silnější, vytrvalejší a odolnější

Celosvětová koronovariová krize má samozřejmě výrazný dopad i na český mládežnický fotbal. Zhruba 350 mladých fotbalistů a fotbalistek FKM Vysočina Jihlava, stejně tak více než čtyři desítky jejich trenérů a členů realizačních týmů má vystavenou nucenou fotbalovou stopku. Nejen o řešení individuálního tréninkového jsme si povídali s Josefem... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu