14.02.2021, Miroslav Fuks

Další vylepšení zázemí fotbalového stadiónu – nová prádelna

Další vylepšení zázemí fotbalového stadiónu – nová prádelnaZázemí stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici se dočkalo dalšího vítaného vylepšení. Díky investici Statutárního města Jihlava se nového umístění a zejména tolik potřebného rozšíření dočkala prádelna sloužícím všem velkým i malým fotbalistům a trenérům.

 

„Moc mne těší, že se v zázemí stadiónu zase podařilo udělat kus práce. Rekonstrukcí přízemí šatnového objektu jsme dosáhli kýžené optimalizace prostoru, která umožnila vybudovat skutečně důstojné zázemí pro veškeré pračky a sušičky. Významně se tak i zlepší pracovní podmínky pro personál. A to i z hlediska úspory energií nebo bezpečnosti a hygieny práce. Na místě původní prádelny se o další potřebné metry čtvereční rozšíří sklad sportovního oblečení a vybavení, stejně tak i tréninkových pomůcek,“ upřesnil rozsah prací Jindřich Březina, technický manažer klubu, který neopomněl vyjádřit velké poděkování oddělení správy realit jihlavského magistrátu.

 
Aktuálně

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

"Jen" šest přípravných duelů a další tři tréninkové modelové duely sehráli fotbalisté FC Vysočina během tradičně dlouhé a náročné zimní přípravy. Získávali tak herní praxi, sehrávali se a ladili formu na jarní boje. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu