20.07.2018, Redakce

Dorost v přípravě

Dorostenecké týmy FC Vysočina se připravují na nadcházející sezonu. Jako první zahájili své přípravné období starší dorostenci už ve čtvrtek 5.7.2018 a o týden později se k nim připojili i jejich mladší kolegové.

 

Trenér staršího dorostu Kamil Průša prozradil náplň úvodu přípravného období:  "První tři dny jsme trénovali ve Vyskytné nebo v posilovně v areálu hlavního stadionu. V pondělí 9.7.2018 jsme odcestovali na soustředění do Budišova u Třebíče. Všechny tréninkové jednotky jsme absolvovali na hřišti v Náramči, kam jsme se dopravovali po vlastní ose na jízdním kole. V rámci soustředění jsme ve středu 11.7.2018 sehráli dvě přípravná utkání. Nejprve s juniorkou Českých Budějovic v 11:00 hod v Náramči a následně s divizními muži se Žďáru n. S. od 17:00 hod v Budišově. Vyvrcholením soustředění bylo sehrání dvou utkání v Českých Budějovicích, kde jsme se nejdříve utkali s ligovým dorostem U19 a následně s hráči U18. Do přípravného období se zatím zapojilo 24 hráčů a dva brankáři. Vinnou dovolených, nemocí a zranění z loňské sezony přípravu zatím nezahájilo sedm hráčů a jeden brankář. Po nedělním volnu naskočíme do tréninkového procesu opět v pondělí 16.7.2018, kdy už nás doplní prozatím omluvení hráči."

FC VYSOČINA JIHLAVA U19 – SK Dynamo České Budějovice U21 3:3 (1:0)

FC VYSOČINA JIHLAVA U19 – FC ŽĎAS Žďár n. S. muži 0:5 (0:2)

SK Dynamo České Budějovice U19 – FC VYSOČINA JIHLAVA U19 0:1 (0:1)

SK Dynamo České Budějovice U18 – FC VYSOČINA JIHLAVA U18 2:5 (0:3)

HFK Třebíč mužiFC VYSOČINA JIHLAVA U19 1:6 (1:4)

Kompletní seznam přípravných zápasů, včetně výsledků, střelců a hodnocení trenérů najdete ZDE

 
Aktuálně

Jan Staněk: Chceme těžit z podzimní sehranosti týmu

Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dopsala svůj šestnáctizápasový příběh. FC Vysočina se vyrovnal se smolnou baráží o postup i letními změnami v kádru a znovu potvrdil roli jednoho z favoritů na postup. Tým se od počátku druholigové soutěže držel v čele tabulky a nakonec přezimuje na příjemném 2. místě tabulky se ziskem 32 bodů. Znamená to... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu