18.02.2013, Miroslav Fuks

Fanoušci na webu a Facebooku vybrali sestavu na Hradec

Fanoušci na webu a Facebooku vybrali sestavu na HradecNa klubovém webu a na oficiálním facebookovém profilu FC Vysočina po jedenáct dní probíhala anketu, jejímž prostřednictvím mohli internetoví návštěvníci hlasovat o nejvhodnější sestavu jihlavského celku pro úvodní jarní domácí duel proti Hradci Králové. A jak hlasování dopadlo?

 

Přes poměrně malý počet hlasujících (denně bylo odesláno v součtu kolem 150 hlasů) sestava fanoušků nepřinesla mnoho překvapení. Vlastně jen jedno – na postu gólmana předčil Jan Hanuš mnohem ostřílenějšího Jaromíra Blažka o 11 hlasů. Na pravém beku zvítězil Tomáš Marek s jasným náskokem před duem Gabriel - Vaculík. Na postu levého beka zcela dominoval Tomáš Josl. Boj o dvě místa ve stoperské dvojici vyzněl pro Milana Kopice a Ondřeje Šourka, přičemž třetím vzadu se stal Petr Tlustý.

První volbou fanoušků pro „defenzivní“ střed zálohy byl Václav Koloušek, kterého o den později ve středu pole doplnil Karol Karlík, který tak předčil Tomáše Radu. Před nimi by měl podle internetových hlasujících operovat ofenzivní záložník Marek Jungr, přičemž jako alternativa byl vybrán Koloušek.

Překvapení nenastalo ani na křídlech zálohy. Doprava jste nominovali Lukáše Masopusta a doleva Lukáše Vaculíka, přičemž roli jejich náhradníka jste přisoudili mladíkovi Janu Klimentovi. A post hrotového útočníka? Zde získal důvěru fanoušků David Vaněček s poměrně velkým náskokem před Václavem Vašíčkem.

Doplňme, že středopolař Tomáš Kučera aspiroval hned na tři místa v sestavě, ale do optimální jedenáctky nepronikl.

 
Aktuálně

Matúš Lacko: Moc mi chybí parta a zápasový adrenalin

Zanedlouho třiatřicetiletý středopolař Matúš Lacko chtěl využít vydařené zimní přípravy a prožít úspěšné fotbalové jaro. Místo vypjatých bitev o postup teď společně s celým světem zažívá koronavirovou krizi a tráví čas především v domácí izolaci. Nebo si najde prostor i pro další aktivity? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu