M-soft
 
12.02.2018, Jan Staněk

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?Otevírá se nám jarní část sezóny, která bude na Vysočině tradičně hektická a náročná. Možná doposud nejtěžší ze všech ligových účastí. Velká část českého fotbalového mikrosvěta nás již poslala do druhé ligy, dokonce i část lidí tady u nás v regionu nám předpovídá sestup. Jsou možná i takoví, kteří nám ho přejí.

 

No, pravděpodobně je tedy právě teď nejlepší čas, pokusit se o malou horáckou revoluci. Vysočina je často tím slabším, který stojí proti silnějšímu, chudším proti bohatšímu, a to platí ve fotbale, v hokeji i všude jinde. Nyní máme 14 zápasů na to, abychom se pokusili ukázat všem těm silnějším a větším, že jsme to my, kdo má silnější vůli a větší srdce. To musí předvést hráči, trenéři, fanoušci a každý, komu není osud FCV lhostejný. Jedině pak může FCV napsat na jaře příběh o tom, jak podceňovaný klub utekl hrobníkovi z lopaty.

Vše, co klub v zimní přestávce udělal, dělal pro to, aby se sestavil tým, který bude bojovat a hrát, dokud to bude třeba, nebo dokud bude šance se zachránit. Snahou klubu bylo postavit tým, kde každý hráč má svůj cíl a tým, který má plán, jak být úspěšný, kde se každý jednotlivec podřídí tomu, aby se Vysočina zachránila. Ten tým má hlavu v podobě koučů, kteří od prvního tréninku jdou tvrdě za svým a teď musí ukázat, že má i duši a srdce.

Čeká nás 14 zápasů pravdy. Užijte si je s námi a dejte do toho všechno stejně jako kluci. Ať to není letos naposled!

 
Aktuálně

Jak to vidí ředitel?

Vážení příznivci FCV, doufám, že se těšíte na páteční zápas stejně jako já, mělo by se totiž po tropickém týdnu ochladit. Pochopitelně se těším i na fotbal a doufám, že se nám podaří znovu nastartovat vítěznou sérii, o kterou jsme přišli v Sokolově. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu