19.01.2017, Miroslav Fuks

Jindřich Březina Groundsmanem roku 2016!

Jindřich Březina Groundsmanem roku 2016!Technický úsek FC Vysočina se dočkal skvělého úspěchu a velkého ocenění práce jihlavských trávníkářů. Jindřich Březina, manažer technického úseku FC Vysočina, převzal ocenění Groundsman roku 2016! Mezi nominovanými na tuto prestižní cenu byli i specialisté Slavie Praha a Sigmy Olomouc.

 

Jindřich Březina ocenění převzal v rámci odborného semináře IOG FAČR, které se v Plzni uskutečnilo 12. ledna. „Titul Groundsman roku 2016 vnímám jako ocenění dlouholeté kvalitní práce trávníkářů FC Vysočina. Ta by nebyla možná bez pochopení a podpory ze strany vedení klubu v čele s paní Jarmilou Vaculíkovou a jihlavského magistrátu v čele s Ondřejem Stránským, vedoucím oddělení správy realit. Děkujeme, že vychází vstříc našim potřebám a požadavkům. Bez toho bychom špičkové kvality trávníků v péči FC Vysočina těžko docílili,“ řekl ke svému ocenění Březina.

 
Aktuálně

Zvolte levého záložníka pro Jedenáctku dvacetiletí FCV!

Už sedmým hlasováním pokračuje anketa fanoušků a návštěvníků klubového webu, z níž vzejde vskutku exkluzivní a reprezentativní „Jedenáctka dvacetiletí“! Děje se tak u příležitosti 20. výročí vzniku akciové společnosti FC Vysočina Jihlava a dvaceti let působení klubu v českých ligových soutěžích. Pro tu nejlepší zálohu nyní hledáme levého... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu