18.01.2022, Jakub Pavlas

Návštěvní den reprezentačních trenérů v našem klubu

Návštěvní den reprezentačních trenérů v našem klubuNa dopoledních trénincích v klubové akademii FKM Vysočina Jihlava jsme přivítali vzácnou návštěvu v podobě reprezentačních trenérů mladých nadějí v České Republice. Kvitovali si práci s našimi mladými hráči a začlenění jich do profesionálního fotbalu.

 

V úterý 18.1. proběhl návštěvní den reprezentačních mládežnických trenérů v našem klubu. Do Jihlavy zavítali trenéři - Jan Suchopárek (U21), Jiří Žilák (U20), David Holoubek (U19) a Radek Bejbl (U18).
Zmiňovaní trenéři zhlédli dopolední tréninky klubové akademie a prvního týmu. Mezi tréninkovými jednotkami proběhla diskuze mezi reprezentačními trenéry a trenéry dorosteneckých kategorií klubové akademie FKM Vysočina Jihlava. Diskuze se týkala nových trendů v mládežnické kopané a jejich pojetí v rámci našich reprezentačních kategorií. Trenéři z FAČRu se zajímali o stav mládežnické kopané v Jihlavě. Na prvním místě jsme byli pochváleni za začlenění mládežníků do profesionálního fotbalu.

Diskuze probíhala v přátelské atmosféře a naši trenéři se dozvěděli na jaké úrovni, v rámci evropského fotbalu, se pohybují hráči z dorosteneckých kategorií napříč celou republikou. Reprezentační trenéři se seznámili se zázemím v areálu Na Stoupách a ocenili jeho kvalitu.
Po tréninku A mužstva proběhla také krátká diskuze s trenérem prvního mužstva - p. Kameníkem.

 
Aktuálně

Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu