M-soft
 
14.02.2013, Miroslav Fuks

Nenechte si ujít generálku, diskuzi nebo autogramiádu!

Nenechte si ujít generálku, diskuzi nebo autogramiádu!Jasným signálem blížícího se jarního fotbalového výkopu je nárůst akcí a termínů, které by rozhodně neměly chybět v plánech fanoušků FC Vysočina. Věříme, že uvítáte jejich přehled a představení. Upozorňujeme i na možnost blokace vstupenek na ligu pro mimojihlavské fanoušky.

 

Sobota 16.2. od 17:00 - Generálka na ligu

Vysočina se výborně rozehrála na soustředění v Turecku a ve vyladění formy na start Gambrinus ligy hodlá pokračovat i po návratu do Česka. Trávník hlavního jihlavského stadiónu se už od pondělí 4. února vyhřívá a tak by v sobotu 16. února nemělo nic bránit v jeho premiéře. Tu od 17:00 hodin obstará přípravný duel proti druholigovému klubu FC MAS Táborsko. Generálka na důležitou jarní premiéru bude zároveň první možností fanoušků FC Vysočina, aby spatřili svůj tým v rámci zimní přípravy. Vstup na toto utkání je zcela zdarma!

Sobota 16.2. od 19:00 – Diskuze s ředitelem a hráči

Bezprostředně po skončení sobotní generálky na ligu proběhne ve VIP Standard zázemí stadiónu v Jiráskově ulici (rohový objekt tribuny u bazénu) obvykle velmi otevřené diskusní fórum ředitele klubu Zdeňka Tulise s fanoušky. K ní se navíc v jejím průběhu připojí dva fotbalisté FC Vysočina. Budou jimi zkušení Tomáš Marek a Václav Koloušek.

Úterý 19.2. od 17:30 – Setkání v Double Deckeru

Předsezónní setkání fanoušků s hráči, trenéry a vedením klubu bude už tradičně hostit restaurace Double Decker, kterou naleznete v jihlavském City Parku. Těšit se můžete na osobní kontakt s kompletním kádrem FC Vysočina, na autogramiádu, představení nových posil a též na možnost zakoupit klubové suvenýry.

Středa 20.2. od 13:00 – Předprodej na Hradec

Odstartuje předprodej vstupenek na velmi důležitý ligový start proti Hradci Králové. Prodej vstupenek bude probíhat v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Pokračovat bude i o den později, ve čtvrtek 21. února. Pozor, s ohledem na následný atraktivní duel proti Liberci (pátek 1.3. od 18:00) bude možné v balíčku zakoupit jak lístky na Hradec, tak i na Slovan! Nadále samozřejmě bude možné zakoupit výhradně vstupenky na Hradec Králové, nikoli však samostatně na Liberec.

Blokace vstupenek pro mimojihlavské

FC Vysočina hodlá i na jaře vyjít vstříc svým mimojihlavským příznivcům a pokračuje ve stále více využívané nabídce pro obyvatele Kraje Vysočina. Ti si vstupenky na ligové zápasy mohou zablokovat prostřednictvím e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz a to v minimálním počtu 4 kusů. Podmínkou však je uhrazení a vyzvednutí těchto objednaných vstupenek nejpozději 30 minut před výkopem daného utkání na hlavní pokladně. Později už vstupenky propadnou do běžného prodeje. Připomínáme ještě jedno pravidlo - při vyzvednutí vstupenek je nutné předložit alespoň dva občanské průkazy potvrzující, že zájemci o vstupenky mají trvalé bydliště v Kraji Vysočina a zároveň mimo okres Jihlava. Objednávky lze zasílat před každým domácím zápasem nejpozději do středy do 9:00 hodin. Později už žádosti nebudou akceptovány. Děkujeme za pochopení.

 
Aktuálně

Jak to vidí ředitel?

Vážení příznivci FCV, doufám, že se těšíte na páteční zápas stejně jako já, mělo by se totiž po tropickém týdnu ochladit. Pochopitelně se těším i na fotbal a doufám, že se nám podaří znovu nastartovat vítěznou sérii, o kterou jsme přišli v Sokolově. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu