27.06.2018, Miroslav Fuks

Pozměněný juniorský tým už má za sebou týden přípravy

Pozměněný juniorský tým už má za sebou týden přípravyUž 20. června do letní přípravy vstoupil juniorský tým FC Vysočina, před nímž je poslední ročník Juniorské ligy před obnovením „B“ týmů a jejich zařazením do dospělých soutěží. Jihlavští mladíci se připravují pod vedením kouče Michala Kadlece, jenž převzal tradičně pozměněný tým.

 

„Trénujeme už týden, přičemž po pozvolném úvodu už tréninkové dávky a zátěž postupně zvyšujeme. Hráči absolvují dvoufázové tréninky a samozřejmě nezapomínáme ani na nezbytnou regeneraci. Tento čtvrtek kluci absolvují funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze. První přípravný zápas nás čeká až ve středu 4. července, kdy v Opatovicích nastoupíme proti juniorům Hradce Králové. Do ligového startu ještě nastoupíme proti juniorům Bohemians a dále pak proti Ždírci nad Doubravou a SFK Vrchovina. Soustředění v plánu nemáme,“ poskytl aktuální informace trenér Michal Kadlec, jenž nyní juniorský tým povede samostatně. Zkušený kouč Pavel Procházka se přesune na pozici scouta s důrazem na dospělý fotbal.

Kádr nové juniorky byl doplněn o hráče ročníku 1999, kteří v uplynulém fotbalovém ročníku nastupovali za starší dorost U19. Jde o stopera Vojtěcha Křišťála, obránce Martina Pavlíka a záložníky Jakuba Šteffla a Jiřího Urbánka, jenž se však nyní zotavuje po zranění. S juniorským týmem se dále připravují starší hráči, kteří zamíří na přestup či hostování – stopeři Jakub Rychetník a Dominik Pedro a útočník Tomáš Duba. Naopak někteří hráči juniorského věku jsou zařazení do letní přípravy „áčka“ – obránce Martin Řezáč, záložníci Roman Čáp a Radek Matulka a útočníci Amir Mašić a Pavel Svoboda. Středopolaři Ladislav Kolčava a David Sargsyan, kteří náleží k ročníku 1997, se do přípravy juniorky zapojily po zranění a není vyloučeno, že v týmu setrvají i pro podzim.

  • širší kádr juniorky pro ročník 2018/19 - ZDE
 
Aktuálně

U17 podlehl těsně prvnímu týmu Budišova

U17 má za sebou první konfrontaci s dospělým fotbalem. Tým pod vedením kouče Kamila Průši se proti FC Budišov - Nárameč po prvních dvaceti minutách dostal zaslouženě do vedení díky individuální akci Fily. Utkání nakonec i přes veškerou snahu našich hráčů skončilo 2:1 (1:1) ve prospěch zkušenějšího týmu Budišova. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu