M-soft
 
12.04.2018, Ondřej Šourek

U11 vstoupila do jarní části vítězně

U11 vstoupila do jarní části vítězněPo vítězství na turnaji v Praze vyhrála starší přípravka Vysočiny i na Velikonočním turnaji v Boskovicích. Na Velký pátek se kluci utkali o prvenství s 13 týmy z Čech, Moravy i Slovenska.

 

     V základní skupině hráči Jihlavy narazili na FC Boskovice, SK Olympia Ráječko, FK Slovan Levice, SK Bystřice nad Pernštejnem, TJ Tatran Kohoutovice a AFK Tišnov. Všechna utkání nabídla zajímavou podívanou a řadu pěkných fotbalových akcí na straně Vysočiny i jejich protivníků. Po pěti vítězstvích a jedné remíze, kdy kluci museli dotahovat tříbrankový náskok FK Slovan Levice, postoupila Vysočina do bojů o 1. – 4. místo.

    I když FK Slavonín nebyl jednoduchý soupeř a jihlavským nenechal nic zadarmo, podařilo se našim hráčům nakonec vyhrát celkem jednoznačně  7 : 2. Ve finále, které vlastně bylo malým vysočinským derby, se proti Jihlavě postavil FC Velké Meziříčí. I zde se hráčům Vysočiny dařilo a svého tradičního soupeře porazili 6 : 1. Střelecky se nejvíc prosadil Matěj Kotrba, který získal i individuální ocenění za nejlepšího střelce turnaje. Dařilo se i dalším hráčům – David Pospíchal a Jan Benedikt Doležel byli odbornou porotou vybráni do all stars teamu.

  

 
Aktuálně

Nenechte si ujít setkání s ředitelem klubu Janem Staňkem!

Přijďte na tradiční diskuzní setkání s ředitelem klubu Janem Staňkem! Nahlédněte společně s ním pod pokličku chodu a řízení FC Vysočina a přijďte se zeptat na vše, co vás na téma vašeho oblíbeného fotbalového klubu zajímá! Nepochybně zajímavá a velmi otevřená beseda se uskuteční dva dny před úvodním domácím duelem – ve středu 25. července od 18:00... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu