M-soft
 
04.01.2018, Miroslav Fuks

Zimní tréninkový blok zahájila i juniorka

Zimní tréninkový blok zahájila i juniorkaUž v polovině února se roztočí kola Juniorské ligy, tudíž včera zahájil zimní přípravu i juniorský mančaft FC Vysočina. Kádr trenéra Pavla Procházky má zatím do konečné jarní podoby daleko, neboť lze očekávat odchody na hostování či hráčské posuny z kádru „áčka“.

 

„První trénink jsme absolvovali ve středu odpoledne na umělé trávě v Lukách nad Jihlavou. V nadcházejících dnech a týdnech budeme dle možností a počasí kombinovat větší i menší umělou trávu v Jihlavě, posilovnu, cvičební sál a též jistě dojde i na výběhy v terénu. Týdně budeme absolvovat 7 či 8 tréninkových jednotek, které o víkendu doplní jedno utkání. První máme na programu až 20. ledna proti diviznímu SFK Vrchovina,“ informoval trenér Pavel Procházka.

Jeho tým oproti podzimu postrádá Svatíka, Smejkala, Dujmoviće, Mašiće a gólmana Koláře,, kteří byli zařazeni do přípravy prvního týmu. Naopak se z hostování vrátili Hron (Příbram), Pedro, Šerý (oba Zápy) a brankář Konrád (Žďár nad Sázavou). Z dorostu byl do přípravy zařazen útočník Lorenc. S juniorkou od čtvrtka začala trénovat i čtveřice Soukup, Mišůn, Vedral a Duba, u nichž by však v brzké době mělo dojít k odchodu na hostování. Brankář Soukup by se měl od pondělí zařadit do přípravy druholigové Viktorie Žižkov. „Těší mne, že se do tréninku naplno zapojili uzdravení Kolčava, Svoboda a Časta. U Sargsyana, který v listopadu podstoupil operaci křížového vazu v koleni, bude tréninková absence delší,“ doplnil Procházka.

 
Aktuálně

Juniorka přípravu završila výhrou nad Starou Říší

Juniorský FC Vysočina se dnes dočkal posledního přípravného duelu před startem své ligové soutěže. Na hřišti divizní Staré Říše dokázal nastřílet čtyři branky, když se dvakrát trefil testovaný polský útočník Przemyslaw Kita a po jedné brance přidali Matěj Votava a Tomáš Lorenc. Bohužel, jihlavská obrana neměla svůj den, tudíž se zrodila těsná... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu