Diskusní forum
Podmínky registrace na diskusním fóru FC Vysočina


Ismael2
10.10.2010, 20:41
20cet nejlepších hokejových gólů odkaz

TO: julek:Tak se nezlob,já s výsledky spokojen taky nejsem,ale za výsledky jsou kromě trenéra zodpovědní i majitelé a jen oni můžou udělat nějakou změnu tak uvidíme čím nás překvapí.Jinak věřím že postup je zatím stále reálný.
no ale zatím to je pořád v pohodě, jak bylo spočítáno, můžeme ztratit 30 bodů a zatím jsme jich nechali soupeřům pouze 13. Pořád si můžeme dovolit rozdávat

TO: Hunter To neni moje starost, ani zamestnani. Jen preji Jihlave postup do prvni ligy a sleduji vyjadreni, jak treneru, hracu, tak vedeni klubu a reaguji na ne. Bohuzel vyjadreni p.Urbana si cim dal tim vice odporuji. A jestli se tu nesmi zverejnit kriticke komentare, je tento chat k nicemu. Ty jsi se soucasnou situaci v klubu a s vysledky spokojen ???
TO: wave Jestli to neni tim, ze o koncepcni praci se tu jen mluvi a nejvice pan Urban. Jak jsem jiz psal, v zime udelal rez muzstva, privedl si hrace a chtel cas na sehrani. Vse dostal a vysledek ??? Po patem kole se tu hledaji posily (cernosi co nemeli ani na B tym), na poste leveho obrance hrje tragicky Gavric, nebo hraci z prave strany obrany, nebo defenzivni Karlik. Tecl je zapichnuty na lajne kde mu hra nesedi a kde hrat neumi a Kruty, ktery se jako jeden z mala snazi hrat s micem i za neprizniveho vyvoje a i za cenu ztrat mice je podle rozmaru trenera sem tam v zakladu, sem tam na lavicce. Kde je ta koncepce ???
Jak je tedy možné, že navzdory koncepční práci již několik let kdejaká pr.el splaší lepší nebo srovnatelný mančaft jak my. (Je to příměr, narazíme-li na Duklu či Ústí)?
TO: Paolo
Což to je asi fakt že prakticky celý tým je nakoupený, ale vypadá to že se musí nakoupit dražší hráči pokud chceš reálně získat ligu. Tahle současná cesta je asi moc o náhodě. Ale pokud na víc nejsou zdroje tak se nedá nic jinýho dělat.
Což to je asi fakt že prakticky celý tým je nakoupený, ale vypadá to že se musí nakoupit dražší hráči pokud chceš reálně získat ligu. Tahle současná cesta je asi moc o náhodě. Ale pokud na víc nejsou zdroje tak se nedá nic jinýho dělat.
Se soucasnym zazemim a financnimi moznostmi klubu neni ve druhe lize jiny favorit na postup, nez Vysocina a je potreba si to priznat. Pokud nekdo nedokaze hrat pod tlakem postupu, nema tu co delat. Muzstvo si prebudovali p.Urban a p.Jinoch podle svych predstav a za to musi nest zodpovednost. Bohuzel zatim vykonnost zaostava za predpoklady a nebavim se o vysledcich !
TO: SB myslím si, že je to vážně o štěstí. Do druhý ligy kvalitní hráč nepůjde, protože bude mít vždycky nabídky minimálně z první ligy. Pokuď by dal přednost druhý, tak už něco není v pořádku. Co se týče hostovaček z první, tak občas to prostě vyjde. My máme od ubulenců Zelinku a ten zvládá jen zahodit hromadu šancí v béčku. Pak si ho půjčí někdo jinej a třeba vystřílí ligu. Koukni na sestavu, prakticky celý tým už se koupil.
TO: SB je možný že ti jinde nepotřební hráči jsou lepší jak naši těžce nakoupení. Je to ale hlavně týmová hra a tam bude rozdíl.
Tak já tu 2. ligu nechápu, když se podívám na výsledky... Čáslav, která tady dostala šestku, vyhraje na Žižkově, kterej u nás remizoval. Teď ještě aby nevyhrál Zlín

... ještě kamarádit se Spartou
No letos ze sázení na II.ligu moc velkej vejvar asi není, co? Porazí asi každej každýho.

No letos ze sázení na II.ligu moc velkej vejvar asi není, co? Porazí asi každej každýho.
Takže je to dílo náhody? Vyrovnanost soutěže jako faktor beru, ale vždyť my podle vší logiky bychom s koncepčně budovaným týmem měli dokázat tyhle náhodně vylítlý týmy předčit?!?!? Nebo k tomu bude potřeba kamarádit s týmy jako Sparta,Slávie,Bohemka a půjčovat si nepotřebný hráče, který nám v případě postupu zase odejmou? Jestli všechno závisí na náhodě a (ne)schopnosti hráčů vyrovnat se s tím že mají stanovený cíl tak jediná cesta nahoru je asi pořádnej balík peněz a nákup prakticky celýho týmu z hráčů na vyšší úrovni než máme. Jinak se tý ligy nedočkáme

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Fanzóna
Aktuálně
U19: Proti Dynamu dvakrát srovnali stav a nakonec vybojovali 3 body!
07.04.2025Marek Jarolím: Pocit vítězství je skvělý s vědomím, že jsme schopní hrát lépe
04.04.2025Vysočina Hanákům znovu nadělila tři branky!
04.04.2025U16: Gólová smršť se Žďárem
02.04.2025U18: Domácí výhra nad Žďárem
02.04.2025Z páteční bitvy proti Prostějovu potřebujeme vydolovat tři body!
01.04.2025_2.jpg)
U17: Bojácný výkon s Baníkem
01.04.2025
Facebook