(0:1)
BřeclavBřeclav

Branky: 60. Vitásek (Štěpánek) – 33. (p. k.), 70.
FC Vysočina B: Steinbauer (49. Hekrdla) – Navrkal, Vedral, Parma, Kolčava – Gabrhel (6. Bělovský, 35. Látera), Pecina (42. Gabhiel), Vitásek (69. Pecina), Štěpánek, Čermák (59. Klíma) – Klíma (35. Diviš, 66. Bělovský).

Komentář trenéra: „V prvním domácím mistrovském utkání ve Stonařově jsme nastoupili proti fyzicky vyspělejšímu týmu z Břeclavi. V první polovině hry jsme měli více ze hry, snažili jsme se o kombinace a o držení míče. Měli jsme tam pár náznaků šancí či střely ze střední vzdálenosti. Bohužel těsně před koncem první půle jsme chybovali a soupeře tak pustili do vedení, když proměnil pokutový kop. Druhá polovina byla velmi podobná té první. Do hry se více dostával Štěpánek a Vitásek. Právě po souhře těchto hráčů padla vyrovnávací branka. Další mohl přidat těsně před koncem Bělovský. Bohužel finální přihrávka před prázdnou branku nebyla natolik přesná, aby ji mohl Bělovský pohodlně proměnit. Z posledního protiútoku po naší levé straně jsme v první minutě nastaveného času inkasovali podruhé. Dnes jsme určitě nebyli horší. Přinejmenším jsme si bod za remízu zasloužili. Bohužel jsme zaplatili daň za zbytečnou chybu v závěru utkání. Hráči však podali své maximum, a proto zaslouží pochvalu!“