(1:3)
ZlínZlín

Branky: 9. Bělovský (Čermák), 39. Klíma (Parma) – 3., 6., 20., 70.
FC Vysočina B: Steinbauer – Látera (40. Gabrhel), Vedral (35. Parma), Vitásek, Kolčava – Bělovský (56. Megela), Sargsyan (47. Čermák, 62. Klíma), Štěpánek, Megela (35. Diviš) – Klíma (56. Sargsyan, Čermák (35. Pecina).

Trenér Kamil Průša: „Do dnešního utkání jsme nastoupili v rozestavení 4-4-2 se snahou o nátlakovou hru. Bohužel nám absolutně nevyšel úvod utkání. Již v šesté minutě jsme prohrávali o dvě branky. Snížili jsme po pěkné střele Bělovského, ale po další chybě jsme pustili soupeře opět do vedení o dvě branky. Ve druhém poločase jsme již hráli podstatně lépe. Více se nám dařilo vyplňovat střed hřiště a nepouštět soupeře do kombinací. Na rozdíl jedné branky snížil nechytatelnou střelou Klíma. V závěru jsme již hráli na velké riziko. Spoustu možných náznaků šancí jsme nedotáhli do konce. V poslední minutě jsme bohužel ještě jednou inkasovali po rohovém kopu. Myslím si, že za druhý poločas jsme si zasloužili remízu. Ale na druhou stranu, po tak katastrofálním vstupu do utkání můžeme pomýšlet na bodový zisk jen velmi těžko!“