3:2
(0:1)

Branky: Zlochová Lucie 2x, Nováčková Jana - Skořepová Jana, Neckařová Lenka
FC Vysočina B: Kolouchová - Francálková, Němcová, Drnková, Procházková - Hromádková, Neckařová, Sedláková, Suchánková (Eliášová) - Skořepová (Walicová), Dáňová

Prvních 15 minut patřilo domácím. Než se naše holky probudily, tak domácí šestkrát vystřelily na naší branku. Podržela nás brankářka Kolouchová. Pak začaly hrát i naše holky a postupně jsme se staly lepším týmem. Dostávaly jsme se k brance a ve 32.min krásnou přihrávku do vápna od A. Sedlákové využila J. Skořepová a dostaly jsme se do vedení 0:1. Ve druhém poločase se povedlo domácím po naší chybě v obraně ve 47.min vyrovnat na 1:1. Naše holky znovu zabraly a v 50.min dala Neckařová nenápadnou křižnou střelou branku a znovu jsme vedly 1:2. Dalších chvilky patřily našim holkám a domácí nevěděly co dříve. Především A. Sedláková hrála velmi dobře a hned třikrát utekla po levé straně. Její centry však holky nevyužily. Závěr utkání vyšel domácím, které sebraly poslední zbytky sil a v 73.min po rohovém kopu hlavou vyrovnaly na 2:2. Po dalším rohovém kopu v 85.min naše obrana znovu zaváhala a domácí nadvakrát dotlačily míč do naší branky a vítezství strhly na svou stranu 3:2. Utkání bylo z obou stran dobré. Na našich mladých dívkách je ještě vidět, že jim chybý zkušenosti, ale na hřišti nechaly všechny síly.