3:2
(2:0)

Branky Vysočiny: Trojánek, Maruš
FC Vysočina B: Pelikus - Kriegsmann, Košík, Rejthar, Vařejka - Hron, Prokop (41.Kubát), Ujčík (66. Homola), Veselský (70. Zima) - Maruš, Trojánek

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: „V prvním poločase se nám nepodařilo naplnit náš taktický záměr. Nedokázali jsme dobře pokrýt soupeře a špatně bránili dané prostory. Soupeř byl v lepším pohybu a hrál lépe. Po špatně vyřešené situaci jsme prohrávali v 10. minutě 1:0. Poté jsme měli i my některé slušné situace, které jsme mohli vyřešit lépe. Soupeř udeřil znovu po naší zcela zbytečné chybě a prohrávali jsme 2:0. Dostali jsme se dolů a soupeř na nás vytvořil opravdu velký tlak.Dokázali jsme však situaci do konce poločasu ustát.
Do druhého poločasu jsme museli změnit rozestavení  z 4-4-2 na 4-3-3 a rozhodli jsme se hrát velmi vysoký agresivní presink a pokusit se vstřelit kontaktní branku. Zbrojovka měla z naší velmi aktivní hrou velké problémy a podařilo se nám snížit na rozdíl jediné branky po krásné individuální akci Trojánka. Měli jsme herní převahu a vyrovnání viselo na vlásku,bohužel jsme se opět dopustili hloupé a zbytečné chyby a potřetí inkasovali. I přes to jsme se nevzdali a nadále byli aktivní, odměnou nám byla druhá branka, která nás opět vrátila do hry o dobrý výsledek. Soupeře jsme zatlačili, ale vyrovnat se nám již nepodařilo.

Musím dnes říci, že výkon ve druhém poločase byl od našeho mužstva vynikající. Hráli jsme velmi aktivní, rychlý a kombinační fotbal na vysoké úrovni a dokázali dostat doma pod tlak mužstvo jakým je Zbrojovka Brno. Svědčí to o naší připravenosti a kvalitě našeho mužstva. I přes to, že je v naší hře řada nedostatků, které musíme zlepšovat, dnes podalo mužstvo ve druhém poločase naprosto špičkový výkon ve své kategorii. Mužstvo šlo skutečně hluboko za svou hranu a nechalo na hřišti své maximum. Prokázali jsme charakter a týmový duch. Ukázali jsme, že není třeba se vzdávat ani při dvoubrankové ztrátě. Mrzí mě, že hrajeme dobrá utkání a odcházíme bez bodového zisku, sráží nás chyby jednotlivců které se neustále opakují a jsou opravdu naivní a hloupé. Musíme si celou sezonu vyhodnotit a mužstvo dobře doplnit. Dnes jsme odehráli utkání se vztyčenou hlavou, nemáme se za co stydět.“