14.kolo, neděle 3.4.2011, 10:00
7:0
(3:0)
VrchovinaVrchovina

Branky: 4. Bělovský (Štěpánek), 8. Štěpánek (Klíma), 29. Klíma (Bělovský), 43. Vitásek (Navrkal), 50. Pech (Bělovský), 56. Svoboda (Kolčava), 66. Štěpánek (Kolčava).
FC Vysočina B: Steinbauer - Navrkal (21. Diviš, 54. Pecina), Vedral, Kolčava (29. Pecina, 47. Bělovský, 54. Navrkal) - Bělovský (29. Navrkal, 47. Kolčava), Pecina (21. Horký, 60. Štěpánek), Štěpánek (29. Svoboda, 60. Látera), Parma (29. Vitásek, 43. Parma), Svoboda (21. Látera, 54. Klíma) - Klíma (47. Pech, 60. Pokorný), Vitásek (21. Pokorný, 39. Štěpánek, 54. Vitásek).

Hodnocení trenéra Kamila Průši: "V úvodním utkání jarní části soutěže jsme se utkali s posledním týmem tabulky. Celé utkání jsme měli herní převahu. Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit více branek. Soupeř se však také dostal několikrát do vážnějších šancí, což mě trošku mrzí. V určitých momentech jsme hráli lehkovážně. Kvalitnější soupeř by nás určitě potrestal. Za týden v Brně musíme hrát s větším nasazením. To bude absolutně jiný zápas!"