ZlínZlín

Branky Vysočiny: Časta 2, Žaloudek, Novák, Trnka, Havel
Diváci: 80
FC Vysočina: I.: Fencík - Vrtak, Ritter, Novák - Hable, Juříček, Trnka - Havel, Jiránek, Šíma. II.: Doležal - Fousek, Nováček, Žaloudek - Žáček, Nový, Krpálek - Havlín, Časta

"První z bloku přetěžkých utkání. Zlín se představil jako vyspělý a fotbalově zdatný soupeř. Po celý zápas měl mírnou územní převahu. My jsme však podali kvalitní výkon a dařilo se nám dostávat se k dobrým příležitostem, které jsme však v úvodu utkání nedokázali opět proměňovat. Po změně stran jsme se 10 minut před koncem dostali do jednobrankového vedení. To se nám však do konce udržet nepodařilo a Zlín zaslouženě vyrovnal. Utkání gradovalo v posledních vteřinách, kdy jsme neproměnili samostatný nájezd, na druhé straně soupeř v poslední vteřině přestřelil v jasné brankové příležitosti. Kluci k utkání přistoupili tak jak mají, utkáním žili a byl na nich vidět smutek, že zápas neztrhli na svojí stranu. V sobotu nás čeká Slovácko a my budeme ještě silnější," uvedl k utkání trenér Lukáš Staněk